Vstupujeme do největších švestkových sadů v republice. Jsou upravené, tráva je posekaná, stromy ověšené švestkami, které je potřeba sklidit. Počasí… to je jedno, je potřeba sklízet.
Martin Makovička se rozhodl vyzkoušet společně s Kryštofem Rybou a Pavlem Buchwaldkem z TROCKEN pop up opravdu dlouhé degustační menu s vinným párováním. Jak to dopadlo?
V životě každého gurmeta nastane čas, kdy už nestačí věci pouze olíznout nebo polknout. Dostaví se zvláštní a neodbytná potřeba i něco vlastnit, a než se tak stane, má člověk nutkání zjistit, odkud...
V pražském L´Fleur baru se nedávno odehrála jedna z nejzajímavějších degustací champagne této sezony.
…plus spousta kultury zaobalené do supermoderního hávu. Prošli jsme si pražské Muzeum slivovice RUDOLF JELÍNEK.
Jsme někde uprostřed Ginového léta, které s redakcí VisitChef jede naplno, a přijímáme pozvání obrážet bary. A to máme fakt rádi.
Petr Kunc a Martin Záhumenský představili pop-up uprostřed vinic v pražské Troji.
Black Forest Distillers – kraftová palírna, kterou najdete uprostřed malebného prostředí Schaberhof, se za dekádu své existence proslavila úžasným produktem, ginem Monkey 47.
Jít z jednoho dobrého baru do druhého a v každém si dát jednu-dvě skleničky parádních bublin je sen. TrunkBros a Katy Youngová ten sen plní.
Někdo má rád vdolky, jiný zase holky. V tomto případě se ovšem ani jedno nevylučuje, v kombinaci se špekem se může dokonce jednat o pikantní souhru. Ale to už necháme na vaší fantazii. Následující...

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář