Kontakt

autor: Redakce foto: Visitchef.com

Máte zájem o inzerci? Děkujeme! Naši nabídku a Media Kit najdete zde a technické specifikace zde.

Pro informace nebo otázky týkající se magazínu využívejte e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Chcete se podílet na obsahu? Budeme rádi! Můžete nám posílat například recenze podniků, produktů nebo přispívat novinkami z vašeho regionu. Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud najdete chybu v článku, budeme vděční, když nám napíšete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Chcete-li napsat některému členovi redakce, můžete k tomu použít jednotný e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud jste našli technickou chybu na webu nebo vám některá funkce nefunguje správně, napište nám prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pomůže nám, když do zprávy napíšete i typ zařízení, operační systém, název a verzi vašeho prohlížeče. Například iPad 3, iOS7, Chrome 43.

Online magazín VisitChef provozuje společnost:

Visitchef s.r.o.
Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1 – Nové Město
IČ: 09051163
DIČ: 09051163
číslo účtu: 315399765/0300
SWIFT: RZBCCZPP
IBAN: CZ9555000000002200062002

 

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář