Pro nás velké překvapení – JB Restaurant uprostřed Lublaně. Dokonalý servis, klasický, luxusní interiér a v kuchyni Janez Bratovž, jeden z nejlepších kuchařů, které v novodobých dějinách tato země zrodila.
Režisér filmu Roadrunner sdílel playlist s oblíbenými písněmi Anthonyho Bourdaina. Morgan Neville sestavil playlist ze skladeb, o kterých se Bourdain zmiňoval, a něco přidali blízcí přátelé Bourdaina.
Rok se s rokem sešel a nastal čas vytáhnout z režonu křišťálovou kouli. Loňská věštba nám celkem vyšla a tak jsme se směle pustili i do té na příští rok. Se změnou politických poměrů odhadujeme, že...
A vy jste si mysleli, že Královna Anglie s vámi nemůže mít nic společného? Omyl! Alžběta II. si dá denně koktejl, klidně i čtyři kousky.
Musíte, musíte, musíte. Je to zážitek. Kulinářský i designový. Pro gurmána i pro kolemjdoucího je Hiša Denk nutnou slovinskou gastrodestinací.
Královská disciplína – desetichodové degustační menu v michelinské restauraci. Field vedený Radkem Kašpárkem je podnikem, který má v evropském kontextu na víc.
„Toto růžové vyjadřuje sílu a strukturu hroznů Pinot Noir doplněnou elegantní vůní červeného ovoce a výraznými kořeněnými tóny. Je to víno, které si vychutnáte. Ideální partner k pokrmům s plnou...
Přestože je Marco Pierre White jedním z nejslavnějších šéfkuchařů na světě, v současné době je držitelem nula michelinských hvězdiček - protože je všechny v roce 1999 vrátil.
„Uděláme z Glenlivetu jedničku," slíbil Patrick Ricard, šéf druhé generace Pernod Ricard, krátce poté, co společnost v roce 2001 získala slavnou jednosladovou whisky od společnosti Seagram's jako...
Aneb když máte lyžování na chvíli plné zuby a chcete relax v designovém prostředí s výhledem třeba na les.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář