…a na své si přijde i ten nahatej tlusťoch v okně! Populární plzeňský bar se hlásí k reunionu nejsledovanějšího sitcomu všech dob. Vystavěl menu podle jednotlivých charakterů seriálu Friends.
Nahlédněte pod pokličku tvorby českých umělců. Hotová díla vystaví Nadační dům Pekárna na Praze 7, následně se budou dražit.
Tvaroh míchal Žufánka, dalo by se ve zkratce říct. Nebyla by to ale celá pravda. Pavel Tvaroh sice přetvořil selekci lihovin od Martina Žufánka do svých unikátních koktejlů, ale navíc mu sekundoval...
Česko si užívá ultra prémiový gin! Krása ročních období, jak zní v překladu název ginu KI NO BI, nastavuje v České republice zcela nové standardy kvality i chuťových rozměrů, kterých se dá...
Ryzlinky milujeme! Je trendy, pije se krásně a v létě perfektně osvěží. Plánujete grilování s přáteli či rodinou? V létě nenajdete lepšího parťáka, než právě toto víno. Tak který ryzlink si vyberete?
Milovníci kávy po celém světě vypijí přibližně 2,25 miliardy šálků kafe denně. Dost možná mezi ně patříte i vy. Pomáhá kofein sportovcům?
Jít z jednoho dobrého baru do druhého a v každém si dát jednu-dvě skleničky parádních bublin je sen. TrunkBros a Katy Youngová ten sen plní.
Změnil se známý brněnský podnik po pandemii? Jak moc jej zasáhl lockdown a odchod zásadní osobnosti, Jakuba Zatloukala Škaroupky? „Pomohli nám přežít loajální hosté," říká Milan Bukovský, barman a...
V rámci prvního ročníku Prague Caviar Week jsme neodolali a vyzkoušeli vlajkovou loď italské gastronomie u nás - pražské Aromi Riccarda Lucquea.
Když mě Honza Chovanec z VisitChef požádal o psaní článků o Champagne a tamnějších vinařstvích, věděl jsem, že tím prvním o kom napíšu, bude Champagne Doyard. A to i přes to, že dneska do České...

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář