Kodaň jako domov moderního fine diningu a centrum Severu. Pár provozující restauraci je připraven riskovat vše, jen aby získal hvězdu MICHELIN Guide. Podívejte se na trailer!
Dvě nové dvojhvězdy a devět nových jednohvězd – taková je bilance gurmánských žní v Hongkongu a také na asi šedesát kilometrů vzdáleném Macau.
Soutěž Fernet STOCK Bar Competition o nejlepší twist na klasický Bavorák zná své vítěze. Rozhodnutí bylo na Instagramu i odborné porotě.
Tokio letos potvrdilo svou pozici města s největším počtem restaurací oceněných michelinskou hvězdou. Jak to tedy vypadá?
Šéfkuchař Paco Roncero ze Sublimotion Ibiza zahájil virtuální večeře v nově otevřené restauraci Sublimotion Dubai v Mandarin Oriental Jumeira.
Britský Starbuck's nabízí řešení, které pomůže uspokojit i ty, kteří přešaltovali na vegan stravu, ale přitom občas dostanou chuť zakousnout se do tuňáka či kuřecího masa. Vážně je to tak?!
Nizozemská sýrárna Max&Bien uvedla na trh první veganské sýrové kolo na světě, které je potažené parafínovým voskem. Věrně tak napodobuje slavné a milované tradiční holandské sýry.
Správa webu bez nutnosti programátora, lepší viditelnost podniku ve vyhledávačích, ale i možnost rezervace stolu nebo dovoz hotového jídlo. To vše umožní nová platforma DISH.
Unikátní Hruškovice Baron Hildprandt i Slivovice Baron Hildprandt jsou dostupné pouze v omezeném množství lahví, a to v počtu 750 kusů hruškovice a 750 kusů slivovice.
Populární ochucený gin June G’Vine přichází na trh s novinkou. Lahodná příchuť hrušky v atraktivní kombinaci s kardamomem se skvěle hodí pro každou roční dobu a příležitost. Nejen milovníci...

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář