Šéfkuchař Martin Makovička a Tomáš Levý spojili své síly v pochopitelném projektu nelehké doby. Ve třech dnech ochutnáte, co jste ještě neochutnali. A další příležitost už nebude.
Prosluněný exotický ostrov Mauricius vás kromě nádherných pláží u azurového oceánu okouzlí i poklady v podobě rumu Blue Stamp.
Restaurace Salabka přichází s konceptem comfort food pro širokou veřejnost. Reaguje tak na restrikce spojené s probíhající pandemií.
Ikonická Becherovka se rozhodla vytvořit speciální limitovanou edici s etiketami zobrazujícími dvě česká města. Vznikly výtvarné designy na téma Prahy, do které míří nejvíce zahraničních turistů, a...
Najděte ten pravý rum pro vás a potěšte své chuťové pohárky těmi nejoblíbenějšími rumy.
Společnost Up Česká republika reaguje na současnou tíživou situaci restaurací a vzdává se svých provizí v gastrosektoru v jejich prospěch.
Nový Jägermeister SCHAЯF přináší pěkně vostrou chuť okořeněnou zázvorem.
Restaurační pobočka severočeské sítě Lagarto přichází s novinkou, která v zdejším kraji nemá obdobu.
Viktor Šolc za MR.BRUT! a Martin Žufánek za lihovar Žufánek připravili dárek pro všechny milovníky nejlepších českých pálenek.
Kvalitní mořské ryby jsou ještě dostupnější. Boxxi spouští nový e-shop na www.boxxi.cz s pestrým výběrem ryb převážně z Islandu.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář