Společnost Coca-Cola rozšiřuje své portfolio nápojů o první alkoholické produkty. Jedná se o kategorii Hard Seltzer, kde má tři nové veganské příchutě. Nápoje obsahují i dezertní víno.
Nic není nemožné! Giulia Cuccurullo má jako nový Head Bartender s Artesian barem v londýnském The Langham Hotelu velkolepé plány.
Očekávaná novinka spatřila světlo světa v reálné podobě. Saudská Arábie má svou vlastní pobočku prestižní kulinářské školy.
Tříhvězdový šéfkuchař Arnaud Donckele vytvořil menu pro La Première sekci letadel Air France.
Soud rozhodl, že společnost Lidl „měla v úmyslu těžit" z rebrandingu svého ginu Hampstead, což vedlo k tomu, že společnost William Grant and Sons, která vyrábí Hendrick's Gin, zahájila proti...
Úspěšný řetězec se tentokrát zaměřil na jezero Most. V modulové stavbě na hlavní pláži vystavěl plnohodnotnou kavárnu.
Boris Johnson oficiálně potvrdil, že 19. července budou v Anglii skutečně zrušena omezení v souvislosti s kovidem a pandemií. Co to znamená pro vás, pokud se chystáte v Londýně jíst a pít?
Prestižní magazín The Spirits Business ji vyhlásil nejlepší vodkou světa roku 2021 a stejný titul obdržela i na World Vodka Awards v roce 2018. Oficiálním a výhradním distributorem prémiové vodky...
Populární výrobce skotské whisky Johnnie Walker nedávno představil svou iniciativu „Next Steps Initiative". Jedná se o soubor závazků směřující k udržitelnosti.
Yalta Craft Bistro a OMY Bar uvádí: Oh My Yarmark 2021. Degustační menu barmana Pavla Tvaroha a Martina Žufánka s jídly šéfkuchaře Marka Šády.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář