Luxusní značka niLuu z Miami představila BIO veganské hedvábí. Z výrobního odpadu navíc vyrábí energii.
Hollywoodská hvězda se jako člen nové Rady pro udržitelnost připojil k průkopníkům mlékárenského průmyslu Alt Dairy Pioneers a jejich startupu Perfect Day.
Bloody Hell! – chtělo by se zařvat. Ale nebudete si tu pak připadat nepatřičně? V Londýně otevřel Rudy´s první 100% veganské řeznictví. Tady potečou tak maximálně vaše sbíhající se sliny.
Když máte tři hvězdy od MICHELIN Guide, tak vás to nějak zavazuje. Nebo ne? „Současný potravinový systém jednoduše není udržitelný, a to v mnoha ohledech,“ říká šéfkuchař slavné newyorské restaurace...
Bene Meat Technologies pracuje na technologii pro výrobu kultivovaného masa. Cílem jsou stejné vlastnosti jako u masa z živých zvířat. „Je to odpověď na etické, ekologické a zdravotní výzvy...
Nové ocenění od prestižního průvodce je velkým vyznamenáním pro podnik i planetu. Co přesně znamená MICHELIN Green Star?
Méně odpadu, více chutí. Uznávaný hongkongský barman Agung Prabowo vlastně nikdy předtím pořádně nedocenil, kolik způsobů využití kostí existuje. Až teď, když otevřel bar Penicillin.
Světlo světa spatřila zbrusu nová značka mléčných produktů Miil v nabídce online supermarketu Rohlik.cz. Šetří nejen peněženku, ale i planetu.
A kdo by ji nechtěl? Luxusní francouzská značka Hermès spolupracuje s MycoWorks na nové alternativě kůže. Ikonická Victoria tak bude mít svoji vegan verzi.
9. a 10. dubna se bude konat tradiční Festival Evolution, a tentokrát naplní své heslo #prostejinak důsledně. Proběhne totiž online. Díky platformě Happenee však návštěvníci nepřijdou o nákupy u...

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář