Premier Wines & Spirits se nově rozrůstá o portfolio Žufánka

Premier Wines & Spirits se nově rozrůstá o portfolio Žufánka

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Společnost Premier Wines & Spirits patří mezi oblíbené distributory alkoholu špičkové kvality. A tak jistě potěší nově uzavřené partnerství s rodinnou společností Žufánek s.r.o. V nabídce najdete oblíbené pálenky, giny, absinthy i další lihoviny.

Nově uzavřené partnerství s Žufánkem jistojistě uspokojí všechny milovníky jedinečných pálenek, ginů i dalších lihovin, kterými je rodina Žufánků vyhlášená.

Společnost Žufánek s.r.o. byla založena před více než dvaceti lety. Tento rodinný podnik se záhy rozjel na plné obrátky a nyní se veškeré tekuté delikatesy vycházející z jejich výrobny těší velké popularitě. Výrobna je obklopená vlastními ovocnými sady a díky jejich opečovávání mohou vznikat lahodně jemné pálenky s charakteristickou chutí a vůní.

V portfoliu najdete delikátní pálenky z vlastních švestek, hrušek Williams či třeba kdoulí, zaujme i stařená verze, která se může pyšnit zráním v sudech z bílého dubu, jenž jí propůjčuje kromě typického ovocného nádechu také chuť a vůni vanilky. Pokud máte rádi přírodní tóny bylin, giny jsou pro vás se svými 16 bylinami a melasovým lihem z Kojetína ve složení to pravé. A pokud jsou pro vás giny málo bylinkové, absinth z dílny lihovaru Žufánek vás nezklame. Každý si zkrátka jistě vybere, v nabídce je také ořechovka, borovička nebo například perfektní kontušovka.  

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář