Prosecco Serenello představilo novinky

Prosecco Serenello představilo novinky

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Získejte nové info o možnostech prosecca díky novému Proseccu Serenello DOC organic brut nebo si dopřejte skleničku růžového štěstí v podobě nového Prosecca Serenello DOC rosé brut.

Kdo by neocenil sklenku kvalitního prosecca. Prosecco Serenello DOC organic brut je prosecco světle žluté, slámové barvy s jemnými zelenými odlesky. Je plně perlivé a má intenzivní ovocné tóny – ve vůni ucítíte akáty a žluté jablko. Jedná se o čerstvé a harmonické víno, díky němuž si vychutnáte svoji chvilku klidu a pohody. Zároveň vás může těšit organické složení vhodné i pro vegany. Chuť se nejlépe rozvine při teplotě podávání 6–7 °C.

Růžová barva lahodí oku a nové Prosecco Serenello DOC rosé brut vás potěší i chuťově. Ucítíte živelné perlení a jemné pěnění. Toto rosé prosecco má velmi intenzivní aroma a potěší vás nádechem bílých a červených květů doprovázeným ovocnými tóny – rozpoznáte jablko, hrušku nebo maliny a jahody. Chuť je svěží a harmonická. Přípitek sklenkou těchto bublinek se skvěle hodí pro jakoukoli slavnostní chvíli, a i tu všední promění v neobyčejný moment.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář