Filmem Bod varu to nekončí! Taste of Hunger míří přímo do Kodaně, do stresující atmosféry profi kuchyně

Filmem Bod varu to nekončí! Taste of Hunger míří přímo do Kodaně, do stresující atmosféry profi kuchyně

autor: Red. foto: se svolením Magnolia Pictures

Kodaň jako domov moderního fine diningu a centrum Severu. Pár provozující restauraci je připraven riskovat vše, jen aby získal hvězdu MICHELIN Guide. Podívejte se na trailer!

Taste of Hunger je nejnovější film se zaměřením na vypětí a stres, odehrávající se v profesionální kuchyni. Na velké plátno se dostane koncem tohoto měsíce. Navazuje na emotivní snímek Bod varu, kde je hlavním hrdinou prchlivý šéfkuchař.

Ve filmu hrají Katrine Greis-Rosenthalová jako Maggie a Nikolaj Coster-Waldau (hrál například Jamie Lannistera ve Hře o trůny) jako Carsten. Ztvárňují ambiciózní pár se dvěma dětmi a touhou prosadit svoji restauraci. Coster-Waldau hraje slavného šéfkuchaře s obsesí na chutě, zatímco jeho manželka Greis-Rosenthalová hraje na plátně antropoložku. Svou posedlostí michelinskou hvězdou oba ohrožují jak své vztahy, tak své finanční zázemí.

Čtyřicetiletý Coster-Waldau, který se jako Jamie Lannister zdatně oháněl mečem, se zdá být stejně zdatný i v ovládání nože v roli šéfkuchaře Carstena. Tým samozřejmě sáhl i mezi místní talenty, například šéfkuchař Bo Lindegaard (I'M A KOMBO) pracoval pro filmovou produkci jako konzultant a dokonce vytvořil pro film hlavní pokrm. Dále se říká, že jistý podíl na filmu má i Rasmus Munk, šéfkuchař z restaurace Alchymista.

Snímek Taste of Hunger režíroval Christoffer Boe, produkovala ho Louise Vesthová, scénář napsali Tobias Lindholm a Christoffer Boe a do evropských kin přichází 28. ledna.

Zdroj: Finedinignlovers.com

 

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář