Šéfkuchař nejslavnější restaurace světa René Redzepi spolupracuje na seriálu pro Apple

Šéfkuchař nejslavnější restaurace světa René Redzepi spolupracuje na seriálu pro Apple

autor: Red. foto: se svolením Noma

Noma pro Apple, René Redzepi pro Apple. Režisér Cary Joji Fukunaga a šéfkuchař TOP restaurace světa, Noma, tedy slavný René Redzepi, spolupracují na novém dokumentárním seriálu společnosti Apple.

Seriál produkují společnosti Film 45, Noma Projects, Parliament of Owls a Endeavor Content, studio Endeavor je producentem. Seriálem s názvem Omnivore provází Redzepi, šéf proslulé restaurace Noma v Kodani.

Seriál se bude dívat na svět optikou jídla a zkoumat, jak nás jídlo spojuje a definuje, jak ovlivňuje politiku, formuje naši víru, vysvětluje naši minulost a předpovídá naši budoucnost. V každé epizodě se diváci vydají na cestu kolem světa a budou zkoumat ingredience, které budovaly společnosti, formovaly spiritualitu a navždy změnily lidský příběh.

Projekt připravili Redzepi, Fukunaga a držitel ceny James Beard a Emmy Matt Goulding. Max Wagner se bude podílet na výkonné produkci pro společnost Film 45 a Ben Liebmann bude výkonným producentem pro Noma Projects.

Noma byla poprvé otevřena v Kodani v roce 2003. Restaurace oceněná třemi michelinskými hvězdičkami byla pětkrát vyhlášena nejlepší restaurací světa.

Zdroj: variety.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář