Dáte si kafe, skleničku vína, prosecca či champagne? V Dušní ulici otevřel Bonviván

Dáte si kafe, skleničku vína, prosecca či champagne? V Dušní ulici otevřel Bonviván

autor: Red. foto: se svolením konceptu Bonviván

Přesná adresa je Dušní 15. České synonymum francouzské fráze "bonviván" je požitkář. Jedno slovo, které by mělo vystihnout koncept tohoto místa. Už jste bonvivána zažili?

Samotné centrum staré Prahy, jen pár kroků od Pařížské ulice ukrývá doslova poklad. Chlebíčkový bar, ve kterém se člověk může stavit ráno, v poledne, odpoledne či večer. Vždycky je ta pravá chvíle.

„Bonviván je místo s ohromujícím výběrem skvělého vína a šampaňského - na prodej s sebou. Není to ovšem vinotéka. Zakládáme si na neotřelém výběru portfolia, které nikde jinde nenajdete. Co se týká cenové hladiny, je opravdu širokospektrá, takže si u nás vybere každý,“ říká manažer Vojtěch Matějka.

„Současně jsme vytvořili místo v centru, kde si v krásném prostoru můžete sednout na kvalitní nepředraženou kávu, dát si skleničku vína, prosecca či champagne a ledacos se o daném požitkářském segmentu dozvědět. Již při obyčejné návštěvě je náš personál připraven zodpovědět veškeré dotazy a osvětlit problematiku ročníkových vín, významu prosecca či historii champagne.

Také se tu každý týden konají tematické akce, které jsou určené pro všechny milovníky kvalitního vinného segmentu. Tím to ovšem nekončí. Ke skvělému pití je nutné párování s pokrmy. Rozhodli jsme se jít cestou klasických a zdravých chlebíčků. Dle dosavadních zpětných reakcí se řadíme mezi ty nejlepší, a navíc za přijatelnou cenu v samém centru,“ dodává majitelka Tereza Němečková.

Kromě chlebíčků jsou v nabídce také domácí zákusky a delikatesy, které si zakládají na tradičních domácích receptech. Velkou výhodou je možnost koupení již vychlazené lahve, takže ideální načasování na večerní domácí skleničku je zajištěno. Prostor Bonviván je situován do dvou pater. Spodní patro je určeno na řízené degustace a pronájmy všeho druhu. Catering na míru je zajištěn.

V Dušní blíže Vltavě vzniklo místo na příjemné posezení kdykoliv během dne, ale i možnost nákupu vinného sortimentu, který nemá v České republice obdoby. Navíc, v přívětivém počasí lze sedět na posezení před podnikem.

Zdroj: Tisková zpráva konceptu Bonviván

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář