Láhev rumu za půl milionu. Dictador Generation en Lalique 1976 je k dostání v baru Cohiba Atmosphere

Láhev rumu za půl milionu. Dictador Generation en Lalique 1976 je k dostání v baru Cohiba Atmosphere

autor: Red. foto: se svolením baru Cohiba Atmosphere

Prémiový bar Cohiba Atmosphere láká hosty na nepřeberné množství rumů a doutníků. Svou nabídkou se řadí mezi přední hráče tohoto segmentu. Díky tomu přišla nabídka od společnosti Dictador na uvedení luxusní novinky Dictador Lalique právě zde.

Na celém světě je pouze 300 lahví toho rumu. Uvnitř křišťálové karafy z umělecké dílny Lalique se ukrývá mistrovský blend rumů z roku 1976, který připravil master blender Hernan Parra společně se svým otcem. Cena této lahve činí bezmála 500.000 Kč.

Značka Dictador patří mezi nejlepší investice do alkoholu. Jedná se o kolumbijskou značku světoznámého výrobce rumu, která je v současnosti vyhledávána díky své historii, použití nejkvalitnějších surovin a moderní technologie. Spojení s uměleckou dílnou Lalique vznikla jedinečná křišťálová karafa, která byla inspirována krásou Karibiku. Tato sběratelská záležitost je k mání pouze celá, na baru si skleničku nedáte.

„Jedná se o opravdu cenný kousek, který není dostupný každému, ale i pouhý pohled je zážitkem. Ti, co k nám dorazí, se jen pokochat se nemusí bát, že odejdou bez rumového zážitku. Máme v nabídce téměř 200 druhů rumů a dobrá třetina je exkluzivních, tedy těch, které si pořídíte, ale doma s těžkým srdcem otevřete. Od toho jsme tu my,“ dodává s úsměvem šéfbarman baru Cohiba Atmosphere Martin Libotovský. Právě on vybírá sortiment rumů a opravdu si na tom dává záležet.

Kromě rumového segmentu jsou v nabídce baru Cohiba Atmosphere také signature koktejly jako Old Columbia, French Spritz, Mariposa Púrpura. Bar se nachází nad vyhlášeným kubánským barem La Bodeguita del Medio. Tedy pokud hledáte tento elitní bar Cohiba Atmosphere, musí vaše kroky směřovat do 1. patra La Bodeguita del Medio.

Zdroj: Tisková zpráva baru Cohiba Atmosphere

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář