Vinařství Talamonti jako první získalo osvědčení o genderové rovnosti

Vinařství Talamonti jako první získalo osvědčení o genderové rovnosti

autor: Red. foto: se svolením Arborus

Společnost Talamonti, jeden z nejrychleji rostoucích italských producentů vína, se stala prvním vinařstvím, které získalo mezinárodní certifikaci GEEIS-Diversity. Toto osvědčení dokládá vybudování společenské a firemní kultury, která staví na první místo zapojení a rozmanitost lidských zdrojů.

Osvědčení o splnění evropské a mezinárodní normy genderové rovnosti od organizace Arborus, vydané prostřednictvím Bureau Veritas, posuzuje postoj k zaměstnanecké diverzitě a inkluzi jakožto strategickým prvkům organizace.

Rodinné vinařství Talamonti Family Estates, jehož vína má v nabídce česká společnost Premier Wines & Spirits, bylo založeno v roce 2001. Pod značkami Talamonti, Ilauri a Colle Corviano produkuje na 75 hektarech vinic ve vesnici Loreto Aprutino (Abruzzo) ve střední části Itálie proslulá udržitelně vyráběná vína. Vinařství založené rodinou Redmont-Di Tonno se pyšní 20letými zkušenostmi a prodejem 120 000 beden vína do téměř 60 zemí po celém světě.

„Již od založení společnosti v roce 2001 jsou diverzita a inkluze našimi základními hodnotami a dokládá to i skladba našich zaměstnanců,“ vysvětluje majitel vinařského domu Talamonti Rodrigo Redmont. „Diverzita a inkluze jsou základním pilířem společnosti Talamonti, naši zaměstnanci pracují na třech kontinentech a své produkty distribuujeme do více než 60 zemí po celém světě. Diverzitu u nás v Talamonti vnímáme jako příležitost. Díky různému původu a různým názorům můžeme využívat rozmanitých pohledů na naše podnikání, a máme tak lepší možnosti řešit problémy i dosahovat úspěchů.“

Společnost Talamonti si dala závazek podporovat zásady kvality, bezpečnosti potravin, respektu, rovných příležitostí a diverzity zaměstnanců. Po dosažení souladu s normami bezpečnosti potravin a získání osvědčení v této oblasti (BRC a IFS), získání certifikace Vegan a kompletním zajištění výroby z obnovitelných zdrojů se vinařství rozhodlo věnovat se svému závazku týkajícímu se rovných příležitostí, diverzity a inkluze a získat v této oblasti mezinárodní osvědčení GEEIS.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář