Aviation American Gin si nově dáte na palubách British Airways

Aviation American Gin si nově dáte na palubách British Airways

autor: Red. foto: se svolením British Airways

Letecká společnost British Airways rozšířila své partnerství se společností Aviation American Gin a nabízí tento destilát už i na krátkých a dlouhých linkách.

V říjnu loňského roku otevřel vlajkový dopravce v salónku Terminálu 7 na letišti JFK v New Yorku bar Aviation Gin a nyní bude tento destilát s podporou a tváří Ryana Reynoldse nabízet v rámci celé své sítě. Zákazníkům na dálkových letech bude Aviation American Gin nabízen jako součást nápojového lístku a na krátkých linkách si jej bude možné zakoupit také v kavárně Speedbird Café (cena 6 liber za 50 ml porci).

Podle letecké společnosti je tento destilát „obohacena o demokratickou směs rostlinných látek - kardamom, koriandr, francouzskou levanduli, anýzové semínko, sarsaparillu, jalovec a dva druhy pomerančové kůry, které vytvářejí hladší, jemnější a rafinovanější podobu ginu".

Značka byla založena v Portlandu v roce 2006 a její zařazení do palubního menu British Airways se shoduje s tím, že dopravce v červnu konečně spustil lety mezi Heathrow a Portlandem (linka byla odložena o dva roky v důsledku pandemie Cobid-19).

Gareth Williams, ředitel mezinárodní značky Aviation American Gin, k tomuto partnerství uvedl, "že se společnost British Airways sama rozhodla navázat spolupráci se společností Aviation American Gin. Jsme nadšeni, že se můžeme spojit s britským vlajkovým dopravcem British Airways a vynést Aviation American Gin do nových výšin. Do nebe! Prostřednictvím tohoto partnerství bychom rádi umocnili zážitky každého cestujícího lahodným osvěžujícím koktejlem Aviation Gin, který si budou moci vychutnat na blízkých i vzdálených cestách a který nabídne americký nádech tohoto typicky britského nápoje!"

Zdroj: businesstraveller.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář