Fritz-kola nově v zelené, odstín eko

Fritz-kola nově v zelené, odstín eko

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Fritz-kola se nově představuje v eko kabátku a nabízí novinku. Zelená totiž není pouze etiketa lahve, ale také samotné složení nápoje, který obsahuje jenom ty nejkvalitnější bio ingredience.

Co je lepšího než pochutnat si na oblíbeném nápoji bez výčitek kvůli životnímu prostředí?

Fritz-kola patří mezi oblíbené nealkoholické nápoje. A není divu, že tomu tak je. Její chuť, kvalita ingrediencí a celková vybalancovanost zaručuje skvělé osvěžení po náročném dni nebo v horkém počasí a poslouží i jako skvělý parťák do oblíbeného drinku. Nyní přichází fritz-kola v nové bio verzi, zákazník si může dopřát eko limonádu bez chmurných myšlenek na životní prostředí.

Fritz-kola bio v sobě nezapře autentickou chuť klasické fritz-koly. V distribuci jí u nás má společnost Premier Wines & Spirits. Samotný produkt obsahuje neuvěřitelných 25 mg eko kofeinu na 100 ml, je tedy touto povzbuzující látkou doslova nabitá a můžete se těšit na pořádnou dávku energie. Mezi ingrediencemi naleznete pouze kvalitní přírodní složky, jako je přírodní citronový extrakt a přírodní extrakt z kardamomu a skořice. Perfektní chuťové harmonie je dále dosaženo přidáním hřebíčkového oleje a bourbonské vanilky do základu z přírodní minerální vody.

Bio verze fritz-koly potěší vedle milovníků životního prostředí také všechny, kteří se snaží dbát na své zdraví, pokud jde o množství přijatého cukru a kalorií. Ve 100 ml této lahodné limonády najdete pouze 40 kcal a 9,9 g cukru. Navíc jde také o stoprocentně veganský produkt – neobsahuje žádné zvířecí složky, které nebyly použity ani při výrobě, a rovněž nedocházelo k testování na zvířatech.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář