Prémiové champagne Piper-Heidsieck Riviera přináší požitky jako z francouzského Azurového pobřeží

Prémiové champagne Piper-Heidsieck Riviera přináší požitky jako z francouzského Azurového pobřeží

Nové svěží champagne na českém trhu je určené k netradičnímu podávání na ledu. Vychutnejte si lahodnou osvěžující skleničku champagne ideálně za teplého a slunného počasí a dostaňte se během chvilky na vyhřáté lehátko do St. Tropez či Cannes.

Kombinace vybraných hroznů snoubící se v jednom z nejoceňovanějších champagne domů na světě je jednoduše neodolatelná. Piper-Heidsieck přinesl nový způsob podávání svého prémiového champagne ideální pro horké slunné dny, kdy si nejlépe vychutnáte osvěžující champagne servírované na ledu v předem zachlazené sklenici. Prémiové Piper-Heidsieck Riviera by tak nemělo chybět na stole při příjemném letním setkání s přáteli.

Osvěžte se vyváženou kombinací hroznů 50–55 % Pinot Noir, 30–35 % Meunier, 15–20 % Chardonnay a 10–20 % rezervních vín. Díky dosáži 35 g/l zůstává toto polosuché víno opravdu chutné a zároveň svěží. V opojné chuti se snoubí exotické až sladké koření. Už v aroma vás však potěší šťavnatými broskvemi a vůní čerstvých i kandovaných citrusů. Středně intenzivní buket Piper-Heidsieck Riviera se příjemně kloubí s dlouhou dochutí.

Svěží edici champagne Piper-Heidsieck Riviera zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1152 Kč za 0,75 l.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář