Velikonoce s Baronem

Velikonoce s Baronem

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Jak potěšít i toho nejnáročnějšího dospělého koledníka?

Ovocné speciality Baron Hildprandt s obsahem alkoholu 40 % jsou blendované destiláty inspirované původní recepturou rodu Hildprandtů a vyrobené macerací prvotřídního sušeného ovoce z jižních Čech. Ovoce se po maceraci nakládá do 62% ovocného destilátu, čímž se získá výrazný a voňavý extrakt. Baron následně vzniká kombinací extraktu, stařeného destilátu a vody z vlastních studní. Výsledný blend se dostařuje po dobu 2–3 měsíců v sudech z českého dubu.

Kdo má rád hrušky, ocení Baron Hildprandt Ze zralých hrušek, který odráží dokonalé spojení nejlepších českých hrušek s ovocným macerátem a lásku k práci mistra destilatéra Václava Šitnera. Nejlépe si tento tekutý poklad vychutnáte při teplotě 20 °C a ani nepostřehnete sílu v podobě 40 % alkoholu.

Baron Hildprandt Ze zralých hrušek seženete na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits. A pokud holdujete jinému ovoci, zkuste Barona Ze zralých malin, švestek či meruněk.

Nebo si vychutnejte tento příjemný den s pálenkami Baron Hildprandt o síle 42,5 %. Tyto pálenky Baron Hildprandt poznáte díky ikonické bílé lahvi, čisté jako samotný destilát. Díky čtyřnásobné destilaci jsou všechny destiláty výjimečně jemné a čisté. Pálenky po destilací zrají ještě ve smaltovaných tancích po dobu jednoho roku, díky čemuž vyniká jejich plná ovocná chuť. Například na jednu lahev 42,5 % Baron Hildprandt Meruňkovice připadne celých 13 kg čerstvých meruněk. Pálenky jsou k dispozici ve čtyřech variantách: Baron Hildprandt Slivovice, Hruškovice, Višňovice či Meruňkovic.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits 

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář