Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice se stal součástí sítě PYTLOUN HOTELS

Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice se stal součástí sítě PYTLOUN HOTELS

autor: Red. foto: se svolením Pytloun Hotels

Hotel je součástí zámeckého areálu Ctěnice v místní části Vinoř, na severovýchodním okraji Prahy asi 10 km od historického jádra hlavního města. V oblasti, která byla osidlována od nejstarších dob.

Budova hotelu je situována v bývalé zámecké sýpce, která je patrně nejcennějším objektem z hospodářských budov areálu. Jde o dvoupatrovou stavbu se sedlovou střechou. Fasádu člení řady malých obdélníkových okének s kamenným ostěním a mříží. V jižní štítové straně jsou odhalena kamenná barokní ostění. Romantický zámecký areál Ctěnice, který je chráněn jako kulturní památka, je ideálním cílem pro klienty, kteří vyhledávají klid a přírodu, pro milovníky koní, zajímavých kulturních a společenských akcí. Ale také pro cyklisty a rodiny s dětmi.

„Zámecký Hotel Ctěnice je prvním hotelem zámeckého typu v naší síti, takže jsme sami opravdu zvědavi a natěšeni, jak zapadne do portfolia našich hotelů a jak se bude našim hostům líbit. Ačkoli je zámecký areál Ctěnice na dosah Prahy, budete mít pocit, že jste někde daleko za ní. Dýchne tu na vás kouzlo minulosti, grácie a půvabu venkova,“ říká Lukáš Pytloun, generální ředitel a majitel sítě PYTLOUN HOTELS, a dodává: „Hotel jsme v rámci výběrového řízení získali do pronájmu od Muzea města Prahy a provozujeme jej jako čtyřhvězdičkový. Budova hotelu a interiéry pokojů jsou po nedávné velmi zdařilé rekonstrukci, takže máme v plánu jen menší úpravy části koupelen a hotelové restaurace včetně venkovní terasy. Do budoucna bychom k hotelu rádi přidali také wellness.“

Nově nestandardně stylově zařízené pokoje poskytují hostům jedinečný zážitek a odpočinek. Káva na zahradě, procházka parkem, projížďka na koni nebo výlety po okolí jsou už jen další z možností, jak si blahodárně odpočinout v tichu přírody jen pár minut za městem. Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice nabízí celkem 24 luxusních pokojů s výhledem do dvora, do parku nebo na výběh s koňmi. Nabízí také romantické apartmány s otevřenou vanou a další nadstandardní služby spojené s romantickým pobytem. Restaurace Pytloun Zámeckého Hotelu Ctěnice nabízí moderní špičkovou gastronomii v podobě české i mezinárodní kuchyně. Hotelová terasa nabízí jedinečnou možnost snídat s výhledem na zámecký areál a kochat se klidem a atmosférou panství. V areálu je i několik možností pro společenské akce.

Zdroj: Tisková zpráva PYTLOUN HOTELS

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář