Noma v květnu otevře svůj pop-up v Brooklynu

Noma v květnu otevře svůj pop-up v Brooklynu

autor: Red. foto: se svolením restaurace Noma

René Redzepi a jeho tým se na pět nocí stěhují. Brooklyn díky tomu zažije svou Nomu. Stůl není pro každého, akce totiž probíhá ve spolupráci s American Express.

Restaurace, která v současné době zaujímá první místo v žebříčku 50 nejlepších restaurací světa, bude od 16. do 20. května pořádat sérii pěti večeří na adrese 26 Bridge Street v DUMBO. Jedná se o místo, kde původně sídlila továrna na kovy. Industriální prostor se pro avizovaný pop-up upraví do populárního severského stylu.

Večeře v Brooklynu samozřejmě nebudou levné. Degustační menu a párování s vínem stojí 700 dolarů bez daně. Vzhledem k renomé restaurace se i tak očekává, že pop-up s 50 místy bude hodně rychle vyprodán.

Pro rezervaci bylo třeba se přihlásit do online systému přesně ve středu 27. dubna ve 12 hodin. Stoly navíc nebudou k dispozici všem. Akce totiž probíhá ve spolupráci s American Express, takže si stůl budou moci rezervovat pouze držitelé platinové karty Centurion, karty Delta SkyMiles Reserve nebo Hilton Honors American Express Aspire.

Hosté mohou očekávat degustaci sezónních pokrmů, které jsou součástí menu restaurace Noma. Šéf Nomy René Redzepi se zavázal, že bude pro tento pop-up nakupovat suroviny z místních zdrojů na zelném trhu Union Square Greenmarket.

„Noma se těší na cestu do New Yorku. Chceme se podělit o své kuchařské umění s těmi nejvášnivějšími gurmány na světě," uvedl Redzepi v tiskovém prohlášení. „Je hodně ojedinělou akcí, že se s kuchyní Noma vydáváme na cesty za účelem spolupráce."

Zdroj: Noma

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář