Sladké sneakers: Ikonická značka M&M's spolupracuje s Adidas

Sladké sneakers: Ikonická značka M&M's spolupracuje s Adidas

autor: Red. foto: se svolením adidas

Ikonická značka bonbónů M&M's vytvořila poprvé spolu se značkou Adidas „sladkou verzi“ modelu Adidas Originals Forum Low 84.

Brand M&M's je všeobecně známý svými odvážnými a výraznými barvami, a proto dává smysl, že model Forum Low přichází v zářivě žluté a hnědé barvě, což je zřejmý odkaz na obal bonbonů. Výčet detailů vašeho případného nákupu  těchto bot v limitované edici se čte tak trochu jako nákupní seznam: šest tkaniček navíc, připevnitelné detaily jako barevné zámky na tkaničky a značkové visačky, obrandované stélky, perforace "M" na špičce – to vše uvnitř krabice s motivem M&M's.

„Proč splynout s davem, když můžete vyniknout v těchto botách Adidas x M&M'S?“ píše se v oficiální zprávě. Tyto boty spojují retro béčkový styl s uvolněným přístupem oblíbené značky cukrovinek ve tvaru knoflíků. Každý krok v nich bude zábavnější. Mají luxusní kožený svršek, gumovou podrážku, navíc perforaci M na špičce a odnímatelnou vlajku ve tvaru loga M&M'S na boku. Doplňky vám umožní přizpůsobit si vzhled. Tyto boty mají také šest tkaniček navíc, 20 šněrovacích šperků, dva pásy a připevnitelné detaily. Bavte se s nimi. Jen se je nepokoušejte sníst.

Novou limitku M&M's x Adidas Originals Forum Low 84 si můžete pořídit už od 19. dubna za cenu 150 USD. A vypadá to, že barevných variant bude k dispozici nakonec víc.

Zdroj: adidas.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář