Nový Zlonínský Dvůr nabízí hned několik důvodů, proč restauraci navštívit

Nový Zlonínský Dvůr nabízí hned několik důvodů, proč restauraci navštívit

autor: Red. foto: se svolením restaurace Zlonínský Dvůr

Ve zrekonstruovaném pohostinství s přilehlou tělocvičnou by člověk nehledal nic světoborného. Po příchodu se vše mění. Zlonínský Dvůr hrdě hlásá do světa – máme otevřeno.

Minimalistický interiér, sladěný do posledního detailu, zaujme každého. Servis je příjemně profesionální a otevřený komunikaci. Nejzajímavější jsou podle všeho ale samotné pokrmy. Atraktivní kombinace se šéfkuchař snaží dotáhnout do dokonalosti, s akcentem na zachování klasických chutí. Po prvním soustu to každý pochopí: "Nejsem ve vesnické hospodě, ale v moderní restauraci, kde se snaží o kvalitu na prvním místě."

Majitelem a executive chefem je Kamil Opelka, který měl zprvu gastronomii jako koníček. Láska přerostla v hlavní životní směr. „Vidím v restauracích mimo hlavní města potenciál. Vše se nemusí odehrát v centrech, kde nájmy jsou horentní a odráží se na cenotvorbě konečných pokrmů. Osobně stavím na kvalitě, za kterou si lze i pár kilometrů dojet,“ říká Kamil Opelka.

Hosté mohou ochutnat šest dní v týdnu polední menu či večerní à la carte menu. V něm nutno zmínit hned několik pokrmů.  V předkrmech mnohé bezpochyby zaujme hovězí tatarák s okurkovým relishem, hořčicí, kouřovou majonézou, smaženými kapary a opečeným chlebem, v závěsu následuje hovězí roastbeef na chlebu s hořčičným semínkem, kaparovou majonézou, microgreens a cibulovým chutney.

Když svůj zrak posuneme do hlavních chodů, nesmíme minout pomalu dušený hovězí karabáček na červeném víně či vepřovou panenku. To není vše, oblibě u hostů se prý těší telecí pavouček s bramborovými noky a nejpreferovanějším hlavním chodem je po zkušebním provozu jednoznačně hovězí hamburger z bio angusu, cibulového chutney, jalapenos, cheddaru, uzené majonézy, slaninového chipsu a hranolků.

Zlonínský Dvůr tedy slibuje hned několik důvodů, proč jej navštívit. Má to být zážitek, kvalita a také dokonale dotažené chutě.

Zdroj: Tisková zpráva restaurace Zlonínský Dvůr

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář