Královská nabídka kuřecího. Fastfoodový řetězec oslavuje 70 let královny Alžběty na trůnu

Královská nabídka kuřecího. Fastfoodový řetězec oslavuje 70 let královny Alžběty na trůnu

autor: Red. foto: se svolením KFC

Soutěž o nejlepší dezert, pouliční oslava Big Julilee Lunch, koncert Eltona Johna a další atrakce. Královna Alžběta na začátku června oficiálně oslaví 70 let na trůnu. Co si u té příležitosti dát pořádnou porci kuřecího masa?

Máte v plánu si zaletět do Londýna na některou z mnoha akcí, které se ve Spojeném království konají v souvislosti s platinovým jubileem královny Alžběty II.? Zatím jenom zpovzdálí sledujeme, jak se Londýn připravuje na velkolepé oslavy královnina rekordního výročí 70 let na trůnu. Ano, skutečně se jedná o úctyhodný rekord.

Na oslavu historického milníku panovnice jsou na začátku června naplánovány čtyři dny akcí, včetně narozeninového průvodu plného královské okázalosti, bohoslužby díkůvzdání v Katedrále svatého Pavla a dne dostihů plnokrevníků, po němž bude následovat tzv. platinová party v paláci. Kromě toho se budou konat pouliční oslavy a velké jubilejní obědy po celé zemi, i mimo ni.

Její Veličenstvo tedy v nadcházejících dnech nepochybně čeká spousta dobrot. A možná si nakonec pochutná i na hamburgeru Coronation Chicken Tower Burger, který na její počest vytvořilo KFC.

Limitka Coronation Chicken Tower Burger už míří do vybraných poboček KFC a k dostání bude pouze v průběhu jednoho jediného týdne. Selekce je to prý doslova královská. Novinka, kterou prý připravili specialisti na smažená kuřata, se skládá ze 100% prsních řízků Original Recipe, sýra, křupavého salátu, zbrusu nové krémové korunovační majonézy, to vše zabalené v opečené sezamové housce a korunované houstičkou hashbrown.

Tato královská hostina samozřejmě vyžaduje i královské umístění. Proto bude Coronation Chicken Tower Burger k dostání exkluzivně v 11 restauracích KFC po celé Velké Británii, které se nacházejí v královských čtvrtích nebo se klaní monarchii.

Burger bude k dostání za cenu 5,49 libry na pobočce a za 6,99 libry prostřednictvím služby Deliveroo. Zakoupit si ho můžete od 30. května do 5. června nebo do vyprodání zásob.

Zde je 11 míst, která nabídnou královskou hostinu

Ballyhackmore, Belfast

South Charlotte Street, Edinburgh

Clarence Street, Kingston

Bridge Avenue, Maidenhead

Queen Street, Newton Abbot

Queens Street, Cardiff

Queens Road, Sheffield

Gloucester Road, South Kensington

The Fountain Business Park, Tunbridge Wells

Alwood Road, Weoley Castle, Birmingham

Dedworth Road, Windsor

 

Už si pro něj letíte?

 

Královna Alžběta II. je momentálně nejdéle vládnoucím žijícím monarchou na světě a jen dva roky jí zbývají k překonání rekordu Ludvíka XIV., který vládl neuvěřitelných 72 let a 110 dní. S tímto kuřecím by to třeba mohla zvládnout.

Zdroj: mashed.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář