Babiččina zahrada na letní scéně představuje ukrajinské menu

Babiččina zahrada na letní scéně představuje ukrajinské menu

autor: Red. foto: VisitChef.com

Rozkvetlá zahrada, kde poletují motýli a mísí se vůně vzrostlých květin se servírovanými pokrmy, to je Babiččina zahrada. Mimo klasického menu, kde nechybí svíčková či kachna, přibydou ukrajinské pokrmy.

Babiččina zahrada v Průhonicích u Prahy patří mezi nejkouzelnější podniky u nás. Kdo vstoupí přes práh, rázem se ocitá na chalupě u babičky. Velká kamna uprostřed místnosti jsou dominantní a dokonalé zároveň. Každá modře zbarvená kachlička by mohla vyprávět. Když se host usadí ke dřevěnému stolu, je emočně naplněn. Nyní následuje ale to nejlepší. Totiž pokrmy, které mají jedno společné, a to pořádný základ a kvalitní suroviny. Po příchodu na samotnou zahradu, kde jsou rozptýlené altánky a zpívají ptáci, nastává okouzlení prostředím.

Rozkvetlá zahrada, kde poletují motýli a mísí se vůně vzrostlých květin se servírovanými pokrmy, to je Babiččina zahrada. Jelikož tu máme léto, Babička nezahálí a připravila si letní scénu. Mimo klasického menu, kde nechybí svíčková či kachna, přibydou ukrajinské pokrmy. „Díky nastalé situaci na Ukrajině pomáhám svým krajanům, jak jen to jde. V Babiččině zahradě jsem ubytoval  a zaměstnal několik žen a vytvořili jsme společně tým lidí, kteří nepřežívají, ale snaží se plnohodnotně žít a rozdávat radost příchozím,“ říká majitel a srdce celé rodinné firmy Yurij Kolesnik.

Nově se hosté mohou těšit na boršč či pelmeně v autentické podobě. Nejde o propagaci, ale o příběhy, které jsou hmatatelné a nikdy více nebyla cítit náruč babičky.

Zdroj: Tisková zpráva restaurace Babiččina zahrada

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář