Od snídaně až po skleničku vína na závěr dne. PRU58 nově pojede na full time

Od snídaně až po skleničku vína na závěr dne. PRU58 nově pojede na full time

autor: Red. foto: VisitChef.com

PRU58 chystá snídaně a dokonce i sedmidenní provoz. Thajský bůček nebo slaný dezert zůstává!

Nově se mohou příchozí těšit na snídaně v podobě French Toast Hongkong, Okonomiyaki a Vietnamské vafle. To ale není vše. Nabídka snídaní i víkendových brunchů je rozmanitá, záleží na každém, jak si svou nabídku sestaví. Součástí je i degustační 3chodové snídaňové menu, které oslní každého. Každý přece ví, že snídaně je základ. Navíc se v posledních letech stala fenoménem, který baví ve všední den i o víkendu. Schůzka přece nemusí být v zasedačce, s kelímkem v ruce, ale pohodlně a se zážitkem. Nebo naopak pomalé ráno o víkendu si zaslouží skvostný gastronomický start.

Tím to ale nekončí. Polední menu se mění každý týden a nabízí jednotlivé chody a obědové degustace. To je již zajeté a zřejmé. Nejvíce navštěvované obědy v Holešovicích jsou ty hned vedle Armády Spásy, tedy v PRU58. Kvalita, prostředí a servis jsou natolik na výši a stále za rozumnou cenu, že fronty se zkrátka stojí.

Večer je plný street food, který se rozrostl o několik novinek, ale nový kabát dostává také degustační menu. Ať tak či onak, je nutno zmínit opravdové gastronomické poklady, které prolínají asijskou kuchyni s českým surovinovým twistem. Co takhle pekingská kachna s lokšemi. Asie s Evropou na talíři, a to doslova. Další za zmínku stojí rajče v šesti podobách. Neuvěřitelné, jak rajče dokáže vytvořit příběh v ústech, a to hned v několika variantách. Tím to, ale nekončí. „PRU konečně jede na plné obrátky. Už se nedalo vydržet, jak chodili hosté mimo otevíračku a žadonili o stůl. Nešlo o pózu, ale vývoj. Musel jsem kuchyň a celý tým ustálit ve společné víře v to, co děláme,“ dodává majitel a executive chef Štěpán Návrat.

Thajský bůček, slaný dezert v podobě větrníků a fantastické sushi v menu jsou a budou stálicemi, které utkví každému strávníkovi v Tusarově ulici číslo 58. Ikona asijské kuchyně s evropským twistem je tady a neuhýbá ani o centimetr. Nabídka drinků je toho také důkazem. Rezervace je nutností, pokud člověk nechce čekat na volný stůl.

Zdroj: Tisková zpráva restaurace PRU58

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář