Máková edice: Bohemian gin uvádí limitku

Máková edice: Bohemian gin uvádí limitku

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Takto vypadá bohémské léto v tekuté podobě!

Oblíbená značka ginu z dílny Martina Žufánka nyní přichází s letní inovací. Speciální maková limitovaná edice na vás bude čekat v luxusní porcelánové lahvi z nejstarší porcelánky v Čechách – THUN 1794.

Bohemian gin je po roce od svého uvedení zcela oprávněně exkluzivním ginovým zástupcem na českém trhu. Jeho chuť, která vás omámí, a vůně, jež vás přenese na českou letní louku, jsou zcela unikátní a na našem trhu nenajdete druhý takový. Po roce přichází limitovaná edice 2000 ks a Bohemian gin se představuje ve zcela výjimečné makové kombinaci.

Maková verze Bohemian ginu vznikla opět pod rukama Martina Žufánka. Takto vypadá bohémské léto v tekuté podobě. Pro dokonalý a jedinečný zážitek byla typická ginová chuť jalovce doplněna českým mákem z makových polí v Boršicích. Díky dokonalé harmonii, které je dosaženo přesným poměrem všech ingrediencí z českých luhů a hájů, plně vynikne bohémské srdce tohoto makového ginu. Nemusíte dělat nic, stačí jen být a vychutnávat si tu neobyčejnou chvíli, kterou s makovým Bohemian ginem strávíte.

Výjimečný není pouze samotný Bohemian gin Makový, ale i jeho prezentace. Makovou příchuť totiž obdržíte v jedinečné porcelánové lahvi o objemu 0,5 l, která byla ručně vytvořena jedním z nejstarších českých výrobců porcelánu, firmou Thun 1794. Byl přitom vyroben pouze omezený počet lahví, 2000 ks. Určitě si tak svoji lahev pořiďte co nejdříve, ať máte jistotu, že vám tato limitka neuteče.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Nejlepší skotské whisky se spojily a vytvořily vzácné sběratelské portfolio inspirované zeměmi z celého světa. Vzniklé portfolio potěší nejen sběratele a milovníky kvalitních whisky, ale i všechny...
Prestižní žebříček byl vyhlášen na akci v Paříži 12. listopadu. Jmenovány byly bary ze 122 měst v 53 různých zemích světa. Austrálie zamíchala kartami, výborně si vede asijská metropole Hongkong.
Během celého prosince a také kolem Vánoc čekají na hosty hotelu Prague Marriott a restaurace The Artisan nabité brunche s lokálními produkty, slavnostní večeře i party na konci roku.
The Artisan Bar představuje novou knihu signature koktejlů, která chce hosty vzít na nevšední cestu po chuťových zákoutích Česka. Přírodou inspirovaný koncept se má stát ojedinělým zážitkem.
Na konceptu značky se mimo jiné podílel Zdeněk Kaštánek, výrazná osobnost české i světové barmanské scény.
Poháněna vášní pěti generací Maestros Roneros a více než 135 lety mistrovství ve výrobě rumu, dominikánská značka ultra-prémiových rumů Brugal nyní představuje první edici limitované série rumů,...
Známý slovenský šéfkuchař, Head Chef vídeňského podniku Das LOFT Restaurant, Bar & Lounge a vítěz slovenského kola Bocuse d’Or 2021, Peter Duranský, bude hostovat v piešťanské pětihvězdě.
Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism mění vedení. Novým ředitelem bude od 1. listopadu 2023 na základě výběrového řízení dosavadní ředitel marketingu a zahraničních zastoupení František...
V interiéru nejrozkvetlejší restaurace PRU58 v pražských Holešovicích představila své nové večerní menu. Stojí za ním executive chef a majitel v jedné osobě Štěpán Návrat a tamní nový šéfkuchař...