Máková edice: Bohemian gin uvádí limitku

Máková edice: Bohemian gin uvádí limitku

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Takto vypadá bohémské léto v tekuté podobě!

Oblíbená značka ginu z dílny Martina Žufánka nyní přichází s letní inovací. Speciální maková limitovaná edice na vás bude čekat v luxusní porcelánové lahvi z nejstarší porcelánky v Čechách – THUN 1794.

Bohemian gin je po roce od svého uvedení zcela oprávněně exkluzivním ginovým zástupcem na českém trhu. Jeho chuť, která vás omámí, a vůně, jež vás přenese na českou letní louku, jsou zcela unikátní a na našem trhu nenajdete druhý takový. Po roce přichází limitovaná edice 2000 ks a Bohemian gin se představuje ve zcela výjimečné makové kombinaci.

Maková verze Bohemian ginu vznikla opět pod rukama Martina Žufánka. Takto vypadá bohémské léto v tekuté podobě. Pro dokonalý a jedinečný zážitek byla typická ginová chuť jalovce doplněna českým mákem z makových polí v Boršicích. Díky dokonalé harmonii, které je dosaženo přesným poměrem všech ingrediencí z českých luhů a hájů, plně vynikne bohémské srdce tohoto makového ginu. Nemusíte dělat nic, stačí jen být a vychutnávat si tu neobyčejnou chvíli, kterou s makovým Bohemian ginem strávíte.

Výjimečný není pouze samotný Bohemian gin Makový, ale i jeho prezentace. Makovou příchuť totiž obdržíte v jedinečné porcelánové lahvi o objemu 0,5 l, která byla ručně vytvořena jedním z nejstarších českých výrobců porcelánu, firmou Thun 1794. Byl přitom vyroben pouze omezený počet lahví, 2000 ks. Určitě si tak svoji lahev pořiďte co nejdříve, ať máte jistotu, že vám tato limitka neuteče.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář