Double Dutch má další prémiovou novinku: Pink Grapefruit Soda

Double Dutch má další prémiovou novinku: Pink Grapefruit Soda

autor: Red. foto: se svolením Vikeza Gastro

Mimo osvěžující samostatné pití je Pink Grapefruit Soda dokonalým partnerem pro legendární koktejl Paloma. Tato soda měla světovou premiéru 24. července, kdy se slaví National Tequila Day.

„Nemohli jsme se dočkat, až uvedeme na trh naši Pink Grapefruit Sodu, díky které bude každá párty s Double Dutch ještě o něco lepší,“ říká spoluzakladatelka brandu Double Dutch Raissa de Haasová, jedno z populárních dvojčat, která za Double Dutch stojí. „Paloma je jedním z mých a Joyceiných nejoblíbenějších koktejlů, takže jsme vyvinuly tento lahodný recept. Každá Paloma připravená s naší Pink Grapefruit Sodou bude esencí léta."

Pink Grapefruit Sodu od Double Dutch navazuje na osobitý styl řady mixérů s dvojicí chutí. Tentokrát sestry vsadili na kombinaci grapefruitu a Perské limetky. Dohromady tak nápoj nabízí zajímavou směs sladkosti a svěžesti.

Sestry Haasové doporučují tuto sodu se párovat s tequilou, mezcalem a všemi bílými destiláty.

Pink Grapefruit Soda se tedy oficiálně připojuje k portfoliu společnosti Double Dutch, které zahrnuje mixéry Cucumber & Watermelon, Pomegranate & Basil a Cranberry & Ginger, stejně jako prémiové nealko Skinny Tonic Water, Indian Tonic Water, Double Lemon a Ginger Ale. Značka nabízí také limonádu Bloody Mary a pikantní limonádu Margarita.

Double Dutch je v České republice k dostání prostřednictvím společnosti VIKEZA Gastro.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář