Paris Hilton musela znovu do práce

Paris Hilton musela znovu do práce

autor: Red. foto: se svolením Hilton.com

Společnost Hilton chtěla připomenout lidem, že záleží na tom, kde během dovolené nebo služební cesty spí. Proto Paris Hilton natočila novou sérii vtipných reklam.

"Bude to fungovat. Jsem marketingový génius," řekla jednou dědička Paris Hilton. Pravděpodobně to řekla v zasedací místnosti plné manažerů Hiltonu, když souhlasila s účastí v nové reklamní kampani pro stejnojmennou hotelovou značku.

"Hilton. For the Stay" zahrnuje řadu reklam, které si podle Hilton Hotels "odvážně utahují z toho, co se může pokazit při rezervaci nebo na výletě". Ve dvou z nich vystupuje samotná Paris, zatímco v další si dvojice omylem rezervuje místo v hotelu opuštěného panství.

Paris Hiltonová se k nám perfektně hodí

V prohlášení, kterým společnost Hilton Hotels oznámila tuto kampaň, se uvádí: "V kampani vystupuje také všestranná podnikatelka a filantropka Paris Hiltonová, která vyrůstala a bydlela v mnoha hotelech Hilton po celém světě, díky čemuž se brzy seznámila s hotelovým byznysem. Její role v kampani je částečně inspirována odkazem její rodiny, jejíž víra v sílu cestování a pobytu v hotelu, která spojuje lidi a kultury, dodnes motivuje členy týmu Hilton po celém světě."

Kampaň probíhá ve všech mediálních vertikálách a bude obsahovat 13 reklamních spotů. Společnost Hilton rovněž uvedla, že se při propagaci kampaně opře o sociální média a influencery na Facebooku, Instagramu, TikToku a Twitteru.

"Dnes, kdy se zapisujeme do historie společnosti první značkovou platformou Hilton, připomínáme hostům, že základem skvělého výletu je skvělý pobyt, a že je prostě jiný, když je to pobyt u Hiltonu," řekl Mark Weinstein, marketingový ředitel společnosti. "Se vstupem do nové éry cestování nebylo nikdy důležitější zvážit, kde se ubytujete. A Hilton se jedinečným způsobem snaží zajistit, aby váš pobyt byl takový, jaký ho potřebujete.

"Myšlenka Hilton. For the Stay byla neuvěřitelně přirozená, a přesto o ní nikdo jiný nemluvil. Zatímco ostatní vyzdvihují obecné přednosti cestování, minimalizují roli hotelu a členů hotelového týmu a romantizují destinaci, my prostřednictvím naší platformy a kampaně, která inspiruje, připomínáme cestovatelům, že záleží na tom, kde zůstanete."

Zdroj: www.hilton.com

 

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář