Značka Fever-Tree uvedla na trh sodu Pink Grapefruit

Značka Fever-Tree uvedla na trh sodu Pink Grapefruit

autor: Red. foto: se svolením Fever-Tree

K dosažení dokonale vyvážené hořkosladké chuti se svěžími a květinovými tóny používáme suroviny z přírodních zdrojů, které ukazují to nejlepší, co růžový grapefruit nabízí.

Tato limonáda s osvěžujícím nádechem čerstvého růžového grapefruitu a jeho pečlivě vyváženým jemnými květinovými tóny se pyšní dokonalou úrovní sycení, která zajišťuje příjemně zaoblený základ. Skvěle tak doplňuje nejlepší prémiové tequily a vodky pro osvěžující, lehký střik.

Nápoj je certifikovaný jako geneticky nemodifikovaný, jednotlivé složky z přírodních zdrojů nejsou ničím nahrazovány a jsou úplně bez umělých sladidel a barviv.

„Naše receptura je vyrobena ze skutečné šťávy, včetně šťávy z ručně sbíraných floridských grapefruitů. Ne nadarmo jsou floridské grapefruity známé po celém světě jako představitelé dokonalého růžového grapefruitu. Intenzivně a celoročně svítící floridské slunce se harmonicky snoubí s optimálním množstvím srážek a ideální půdou pro zavlažování, což umožňuje grapefruitům pěstovaným v této oblasti vyvinout dokonalý poměr hořké a sladké chuti,“ píše se v tiskovém představení nového produktu Fever-Tree Pink Grapefruit.

Značku Fever-Tree na český trh dodává společnost Ultra Premium Brands.

Zdroj: Fever-Tree a Ultra Premium Brands

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář