El Clásico představuje novinku Salted Caramel

El Clásico představuje novinku Salted Caramel

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Značka El Clásico patří mezi velmi populární rumy a rumové blendy. Na trhu je jich už několik variant a nyní máte možnost ochutnat jedinečnou novinku El Clásico Salted Caramel, neboli s příchutí slaného karamelu.

Rumy a rumové variace se obecně řadí k nejoblíbenějším druhům alkoholu. Rumová rodina El Clásico se nyní rozrůstá o svého nejnovějšího člena, kterým je zajímavý El Clásico Salted Caramel. Obecně se jedná o odvážnou a zcela nevšední kombinaci, která jistě uchvátí každého milovníka unikátních chuťových zážitků. Jediný doušek tohoto výběru prémiových karibských rumů vás přenese pod hřejivé slunce, k tyrkysovému moři a na bílé pláže třeba přímo v obývacím pokoji.

Jak název napovídá, v chuti novinky El Clásico Salted Caramel ucítíte kromě blendu prémiových rumů také sůl v kombinaci s karamelem. Sůl a karamel tak tvoří hlavní chuťovou složku produktu. Díky příjemným 30 % alkoholu se nemusíte obávat pro někoho nepříjemného pálení na jazyku a budete se moct soustředit na přítomný okamžik a jeho vychutnání. El Clásico Salted Caramel je velmi jemný rumový blend, který vás zároveň okouzlí svou kořenitostí. Přitom na jazyku pocítíte lehce nasládlé tóny se slanými dozvuky.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář