Vikeza Gastro a Green Heads na český trh společně přinášejí čistou ovocnou chuť Andros

Vikeza Gastro a Green Heads na český trh společně přinášejí čistou ovocnou chuť Andros

autor: Red. foto: se svolením VIKEZA gastro

Od cukrářů a zmrzlinářů až k barmanům. Díky dokonalé rovnováze mezi texturou a chutí mají ovocné mixéry (Essential Fruit Mixers) Andros vyplnit mezeru mezi sirupy a pyré, a umožnit barmanským kreacím dosáhnout nové úrovně.

„Čistě přírodní, bez přidaných aromat, bez přidané vody, jenom na ovocné bázi. Cílem je, aby se Andros stal měřítkem pro přísady v gastronomii,“ zní z centrály francouzské společnosti. Šíře sortimentu ingrediencí a zkušenosti odborníků pod značkou Andros Chef vychází přímo ze spolupráce s cukráři, zmrzlináři a kuchaři na profesionální úrovni. Je tedy načase nabídnout tyto zkušenosti i světu koktejlů, a zároveň se „v žádném případně neodchýlit od zásad přírodního původu a koncentrované chuti.“

Andros Chef tu byl a je především pro kuchyni a cukrárnu, ale nově k němu přibyla sekce zaměřená na produkty pro barmany, Andros Essential Fruit Mixers. Kde všude se tyto šťávy dají využít? Sami výrobci je doporučují do koktejlových barů, luxusních hotelových barů, do moderních restaurací, prodejen s delikatesami, prémiových kaváren i do vinoték.

Celkem šest aktuálně u nás nabízených příchutí, které Vikeza gastro a Green Heads v České republice dováží, si rozhodně najde své místo za vaším barem či v kuchyni. Od kombinace Lemon – Yuzu přes jahodu či malinu až po Mandarin Orange nebo Bitter Orange, mají příchutě Andros široké uplatnění.

Barmani Andros Essential Fruit Mixers využijí u klasických drinků, mimo to ale samotní výrobci nabízí další receptury od originálních až po twisty na známé koktejly. Jako například tento:

Více informací na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zdroj: vikezagastro.cz

Nejlepší skotské whisky se spojily a vytvořily vzácné sběratelské portfolio inspirované zeměmi z celého světa. Vzniklé portfolio potěší nejen sběratele a milovníky kvalitních whisky, ale i všechny...
Prestižní žebříček byl vyhlášen na akci v Paříži 12. listopadu. Jmenovány byly bary ze 122 měst v 53 různých zemích světa. Austrálie zamíchala kartami, výborně si vede asijská metropole Hongkong.
Během celého prosince a také kolem Vánoc čekají na hosty hotelu Prague Marriott a restaurace The Artisan nabité brunche s lokálními produkty, slavnostní večeře i party na konci roku.
The Artisan Bar představuje novou knihu signature koktejlů, která chce hosty vzít na nevšední cestu po chuťových zákoutích Česka. Přírodou inspirovaný koncept se má stát ojedinělým zážitkem.
Na konceptu značky se mimo jiné podílel Zdeněk Kaštánek, výrazná osobnost české i světové barmanské scény.
Poháněna vášní pěti generací Maestros Roneros a více než 135 lety mistrovství ve výrobě rumu, dominikánská značka ultra-prémiových rumů Brugal nyní představuje první edici limitované série rumů,...
Známý slovenský šéfkuchař, Head Chef vídeňského podniku Das LOFT Restaurant, Bar & Lounge a vítěz slovenského kola Bocuse d’Or 2021, Peter Duranský, bude hostovat v piešťanské pětihvězdě.
Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism mění vedení. Novým ředitelem bude od 1. listopadu 2023 na základě výběrového řízení dosavadní ředitel marketingu a zahraničních zastoupení František...
V interiéru nejrozkvetlejší restaurace PRU58 v pražských Holešovicích představila své nové večerní menu. Stojí za ním executive chef a majitel v jedné osobě Štěpán Návrat a tamní nový šéfkuchař...