Vikeza Gastro a Green Heads na český trh společně přinášejí čistou ovocnou chuť Andros

Vikeza Gastro a Green Heads na český trh společně přinášejí čistou ovocnou chuť Andros

autor: Red. foto: se svolením VIKEZA gastro

Od cukrářů a zmrzlinářů až k barmanům. Díky dokonalé rovnováze mezi texturou a chutí mají ovocné mixéry (Essential Fruit Mixers) Andros vyplnit mezeru mezi sirupy a pyré, a umožnit barmanským kreacím dosáhnout nové úrovně.

„Čistě přírodní, bez přidaných aromat, bez přidané vody, jenom na ovocné bázi. Cílem je, aby se Andros stal měřítkem pro přísady v gastronomii,“ zní z centrály francouzské společnosti. Šíře sortimentu ingrediencí a zkušenosti odborníků pod značkou Andros Chef vychází přímo ze spolupráce s cukráři, zmrzlináři a kuchaři na profesionální úrovni. Je tedy načase nabídnout tyto zkušenosti i světu koktejlů, a zároveň se „v žádném případně neodchýlit od zásad přírodního původu a koncentrované chuti.“

Andros Chef tu byl a je především pro kuchyni a cukrárnu, ale nově k němu přibyla sekce zaměřená na produkty pro barmany, Andros Essential Fruit Mixers. Kde všude se tyto šťávy dají využít? Sami výrobci je doporučují do koktejlových barů, luxusních hotelových barů, do moderních restaurací, prodejen s delikatesami, prémiových kaváren i do vinoték.

Celkem šest aktuálně u nás nabízených příchutí, které Vikeza gastro a Green Heads v České republice dováží, si rozhodně najde své místo za vaším barem či v kuchyni. Od kombinace Lemon – Yuzu přes jahodu či malinu až po Mandarin Orange nebo Bitter Orange, mají příchutě Andros široké uplatnění.

Barmani Andros Essential Fruit Mixers využijí u klasických drinků, mimo to ale samotní výrobci nabízí další receptury od originálních až po twisty na známé koktejly. Jako například tento:

Více informací na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zdroj: vikezagastro.cz

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář