Mini dezerty od Babičky

Mini dezerty od Babičky

autor: Red. foto: se svolením restaurace Babiččina zahrada

Brambora nebo Tři mléka či Napoleona? A Matcha dezert. Na první pohled zralá Hruška v sobě ukrývá cheesecake. Do Průhonic zve Babička na své dezerty.

Novinkou v Babiččině zahradě je nabídka mini dezertů. Babička dobře ví, že sladká tečka je nutností, a věří, že očima se přece také jí. Když se spojily tyto dvě myšlenky, vznikla sladká tečka od Babičky. „Na konci gastronomického zážitku přichází personál a nabízí na podnose nabídku čerstvých mini dezertů. Tento trend od naší milé Babičky odkoukaly lepší západní restaurace. Nebo ona od nich? Kdo ví. Každopádně prkénko plné sladkých skvostů hosty baví,“ míní majitel restaurantu Yurij Kolesnik.

Dezerty se mění dle dostupnosti surovin, ale s jistotou lze jmenovat hned několik skvostů. Znáte dezert Brambora nebo Tři mléka či Napoleona? Matcha nesmí chybět. Vizuálně zralá Hruška ukrývá cheesecake. Naprostá delikatesa hodná vysoké cukrářské. Na své si přijdou i ti, kteří drží bezlepkovou dietu. Pro ně je připravený úžasný Makovník. Každý si vybere, zvláště, když stojí tváří tvář možnému sladkému opojení.

Zdroj: Tisková zpráva restaurace Babiččina zahrada

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář