Na český trh se dostal super prémiový Tulchan Gin

Na český trh se dostal super prémiový Tulchan Gin

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Kvalitní giny patří mezi nejvyhledávanější alkoholické nápoje. Těší se oblibě díky své variabilitě, jsou skvělé čisté jen tak ve sklence, i kombinované v míchaném drinku. Novinka na českém trhu, exkluzivní Tulchan Gin londýnského stylu, láká k rozšíření našich ginových obzorů.   

Každý, kdo nepatří mezi abstinenty, asi někdy ochutnal gin či nějaký koktejl z něj. Jedná se o velmi populární alkohol, který má spousty příznivců. Pokud chcete opravdu exkluzivní kousek, sáhněte po novince v podobě Tulchan Ginu. Tento super prémiový gin vás rozhodně nezklame.   

Tulchan Gin se řadí mezi lehké giny londýnského stylu. Pochází ze Skotska a je inspirovaný skotskou přírodou, proto v něm ucítíte trnky, květy černého bezu a listy ostružiníku. Nechybí ani bylinková svěžest. Tulchan Gin pochází z oblasti Speyside, která se specializuje hlavně na whisky, a tím získává tento gin svůj unikátní charakter.

Pokud oceníte dobrý koktejl, můžete si být jisti, že Tulchan Gin se skvěle hodí do každého ginového drinku. Obzvlášť výborně ladí v klasice všech klasik Gin Tonic – s plátkem pomeranče zaručeně okouzlíte každého, kdo ochutná. A ani nesmrtelnou klasikou Gin Martini neuděláte krok vedle.  

Tulchan Gin se pyšní 45 % alkoholu, má křišťálově čirou barvu a je k dostání v lahvi o objemu 0,7 litru.

Exkluzivní ginovou novinku Tulchan Ginu můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 1180 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář