Blue Bar je nyní přístupnější než kdykoli předtím

Blue Bar je nyní přístupnější než kdykoli předtím

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Legendární Blue Bar slaví 20 let a přitom za vámi přijede na kole. Měli by pojízdní barmani v Praze úspěch?

Pětihvězdičkový londýnský hotel The Berkeley platí za špičkovou extratřídu v hotelnictví. A to nejen díky svým luxusním apartmánům, ale i díky baru Blue Bar a nádherné restauraci The Garden at The Berkeley. Nyní jsou zákazníkům tyto gastronomické služby přístupnější než kdykoli před tím.

Hotel má svou vlastní delivery službu a díky ní vám jednoduše přivezou skvělé jídlo z restaurace The Garden přímo domů. Tedy, pokud si jídlo nechcete vyzvednout osobně „na bráně“. A co si v tuto chvíli můžete objednat?

Třeba smažené kuře s pikantním a ostrým fermentovaným korejským kořením Kočchudžang nebo možná burger se Sirloin steakem. V nabídce je také pár druhů sendvičů. Jako desert zvolte sicilský citronový dort, případně desert Valrhona Chocolate & Raspberry Moelleux. Oba vypadají parádně. A pokud by to nestačilo, v nabídce najdete vždy i několik druhů zmrzlin balených do půllitrových nádob, vždy za 13 £.

Pozoruhodná je ale určitě i nabídka Blue Bar Bikers. Barman k vám prostě přijede domů nebo třeba do kanceláře na kole a sebou přiveze super drinky. Ať už je to stirred nebo použije shaker, Martini či Margarita vždy bodne. A tyto drinky vám přistanou přímo před domem. Jeden barmam je se svým kolem schopný pro jednu jízdu pojmout až šest porcí ze dvou druhů koktejlů, které naservíruje do vašich sklenic, případně si od něj zakoupíte stylové modré skleničky.

A pak jsou zde ještě lahvované koktely, které si můžete užít kdykoli. Negroni, Old Fashioned, Pear Tommy’s a také Pimm’s Cup and se nabízí ve dvou velikostech – 19 £ zaplatíte za 200ml láhev (2-3 porce), případně si připravte 43 £ za půllitrovou láhev (vystačí pro 5-6 drinků).

Bar je připraven dodat i šampaňská vína, tichá vína, pivo včetně Pilsner Urquell. Jestli by se taková služba uživila i v Praze nám nebyl nikdo schopný sdělit.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář