Fever-Tree toniky v rámci Drinks International 2023 opět v TOP pozici

Fever-Tree toniky v rámci Drinks International 2023 opět v TOP pozici

autor: Red. foto: se svolením Warehouse #1

Barmani, majitelé a manažeři barů, kteří mohli do Annual Brands Reports promluvit, opět ocenili toniky Fever-Tree nejvýše ze všech. Brand si tak odnáší ocenění Best selling brand a Top trending brand v kategorii Mixers.

Výsledky Annual Brands Report pro žebříček Drinks International jsou výsledkem průzkumu 100 barů z 33 zemí světa, které byly nominovány nebo získaly mezinárodní ocenění. Zpráva nabízí velmi dobrý obraz o nákupních zvyklostech nejlepších světových barů. Poukazuje na to, které značky se prodávají nejlépe, ale také na to, co je trendem, který poukazuje na brandy, které právě frčí.

Značka Fever-Tree, která je sama o sobě velmi dobře diverzifikovaná, zůstává platnou referencí pro kvalitní mixéry, tedy nealko součásti koktejlů. Velmi dobře si Fever-Tree vede jako housový mixer barů, tedy takový, po kterém barmani sahají automaticky. Děje se tak až ve třetině zkoumaného vzorku oslovených profesionálů. A z jiného úhlu pohledu – tři čtvrtiny těch, kteří mají na skladě tři různé mixéry, mají mezi nimi právě Fever-Tree.

V České republice nápoje Fever-Tree distribuuje společnost Ultra Premium Brands.

Zdroj: Drinks International a Ultra Premium Brands

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář