Drinks International označil rum Diplomático za nejvíce trendy rum světa

Drinks International označil rum Diplomático za nejvíce trendy rum světa

autor: Red. foto: se svolením Ultra Premium Brands

Diplomático, super prémiová značka rumu, která se už více než deset let podává v nejlepších koktejlových barech po celém světě, byla uznána za jedničku v globálních trendech a také za čtvrtý nejprodávanější rum v roce 2022.

Letos poprvé značka Diplomático obsadila první místo v žebříčku nejpopulárnějších rumů na světě, což dokazuje její vedoucí pozici v kategorii super-prémiových rumů. Jedinečná komplexnost, elegance a jemnost tohoto rumu jsou výsledkem unikátní trojité destilační metody založené na použití kotlíkové destilace, Barbetovy destilační kolony a destilačního zařízení „Batch Kettle“. Do své optimální zralosti leží v dubových sudech po bourbonu.

Již devět let je rum Diplomático uznáván špičkovými mixology a klíčovými osobnostmi lihovarnického průmyslu. Nyní i prostřednictvím výročního reportu Drinks International, přehledu nákupních zvyklostí nejlepších světových barů, který se vydává již třináctým rokem. Výsledky zveřejnil report magazínu Drinks International (2023 Drinks International Annual Brand Report).

Zdroj: Tisková zpráva Ultra Premium Brands

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář