Premier Lounge – Premier Wines & Spirits otevřel kamennou prodejnu se značkovým alkoholem

Premier Lounge – Premier Wines & Spirits otevřel kamennou prodejnu se značkovým alkoholem

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Kromě přímého nákupu a vyzvedávání on-line objednávek firma plánuje na nové adrese také degustace pod vedením sommelierů, vinařů nebo ambassadorů.

Internetové nákupy jsou skvělé a mnoho z nás si je oblíbilo. Šetří čas a kolikrát i nervy. Nicméně někdy něco chceme hned a čekací lhůta při objednávce z e-shopu nás jen zdržuje nebo odrazuje. V takovém případě je ideálním řešením vyrazit do kamenné pobočky společnosti a vyhlédnuté zboží si koupit hned. A právě tuto možnost nyní pro své zákazníky poskytne i společnost Premier Wines & Spirits.

Premier Wines & Spirits nabízí nejrůznější druhy světových alkoholů a nechybí ani exkluzivní delikatesy z českých luhů a hájů. Jejich portfolio je opravdu široké a vybere si každý, kdo vyznává kvalitu a rád si pochutná na výjimečných destilátech, rumech, ginech, vínech… Každý si zde zkrátka najde to své. 

Kamennou prodejnu a showroom Premier Lounge najdete na Praze 2 v Záhřebské 29. Otevírací doba je každý všední den od 14 hodin a vybrat si svůj oblíbený alkoholický mok můžete přijít až do 22 hodin. Můžete si zde vyzvednout své objednávky z e-shopu, nebo se zúčastnit některé z degustací, které společnost pod vedením profesionálů z oboru pořádá.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář