La Veranda představuje nové menu a slaví 20 let na trhu

La Veranda představuje nové menu a slaví 20 let na trhu

autor: Red. foto: se svolením La Veranda

Podnik ke svým kulatinám připravil pětichodové degustační menu. Stane se z něj bestseller?

Nově si La Veranda pro své hosty připravila speciální tasting menu, které provede hosta vyhlášenými pokrmy a novinkami současně. Pětichodové menu se skládá z Hovězího tataráku, smažených žampionů, hořčičné majonézy, žloutkového gelu a domácího chleba. Právě tento předkrm je již léta tím nejvyhlášenějším v celé Praze. La Veranda v tomto případě slibuje vizuální a chuťový prožitek par excellence.

Následuje novinka - Kyselo s houbami, brambory a pošírovaným vejcem ve fine dining podobě. Kuchařský tým si dal opravdu záležet a mnohé napovídá, že novinka se stane bestsellerem.

Dalším gurmánským chodem, který k La Verandě patří, ale v tentokrát se podává v novém kabátě, je Candát, kedlubna, brambory a kvásková omáčka. Zlatým hřebem tasting menu je oblíbený Jelení hřbet, tentokrát se špeclemi, houbami, kaštany, brusinkami a špekem. „Tento chod jsme museli zařadit. Provází nás s menšími inovacemi od samého začátku. Zvěřina k Čechám patří, a když se skvěle připraví, je to světová delikatesa,“ dodává majitel Yurij Kolesnik.

Sladkou tečkou je novinka posledních týdnů: Krupicová kaše s hruškou, lískooříškovým crumble a skořicovou zmrzlinou. Menu se pravidelně mění po jednotlivých položkách dle dostupnosti surovin. Nikdy by vás tedy nemělo omrzet.

Tasting menu lze doplnit vytříbeným vinným párováním, které je více než povedené. Kdo chce tedy ochutnat současnou vintage La Verandu, má skvělou pětichodovou příležitost.

Cena degustačního menu pro jednu osobu: 1.690 Kč

Cena vinného párování: 1.200 Kč

Zdroj: Tisková zpráva restaurace La Veranda

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář