Vedl cukrářský tým michelinské Il Palagio, teď vytvoří první valentýnské menu pro Four Seasons

Vedl cukrářský tým michelinské Il Palagio, teď vytvoří první valentýnské menu pro Four Seasons

autor: Red. foto: se svolením Four Seasons Hotel Prague

Tým restaurace CottoCrudo získal dalšího mistra italské kuchyně. Nový šéfcukrář hotelu Four Seasons v Praze Giovanni Marco Carandino se představuje valentýnským Afternoon Tea.

Giovanni Marco Carandino, rodák ze sicilského Palerma, přináší do týmu restaurace CottoCrudo více než desetileté zkušenosti a nepopiratelnou vášeň pro sladké chutě z Itálie. Před přesunem do Prahy pracoval osm let v hotelu Four Seasons ve Florencii, kde vedl cukrářský tým michelinské restaurace Il Palagio. Ačkoli Gianmarco, jak mu celý hotel říká, původně začínal ve slané kuchyni, rychle si uvědomil, že ve světě cukrařiny je život sladší.

Jeho prvním kulinářským projektem ve Four Seasons Hotel Prague je speciální valentýnský odpolední čaj Love is Sweet s výběrem dezertů, v němž předvede svou kreativitu a dovednosti, které si osvojil ve slavné italské škole Boscolo Etoile Academy. Gianmarco je milovníkem čokolády, rád vyrábí pralinky a zároveň vytváří cukrářská umělecká díla, která zdobí i letošní odpolední čaj. Od červeného choux s jahodami a bílou čokoládou přes dort s hořkou čokoládou a černým rybízem až po dulcey tartaletku s mučenkou a karamelem – menu šéfcukráře Gianmarca má být sladkou hostinou pro všechny smysly. 

Love is Sweet Afternoon Tea

Odpolední čaj Love is Sweet se bude podávat v elegantní Gallery, která je ideálním místem pro kulinářský zážitek ve dvou. Ubytovaní hosté si mohou odpolední čaj vychutnat také v soukromí svých pokojů s kouzelným výhledem na Pražský hrad a Karlův most. 

Svátek sv. Valentýna ve Four Seasons Hotel Prague

Afternoon Tea není jedinou příležitostí, jak oslavit svátek sv. Valentýna ve Four Seasons Hotel Prague. Týmy restaurace CottoCrudo a lázní AVA Spa si připravili další romantické zážitky, které tento den všem zamilovaným ještě více zpříjemní.

Valentýnská degustační večeře

V dokonale romantické atmosféře při svíčkách a na pozadí velkolepé scenérie Pražského hradu a Vltavy nabízí restaurace CottoCrudo speciální degustační menu o šesti chodech "Love is Best Shared", vytvořené šéfkuchařem Marcem Venerusem a jeho týmem. Večeří však večer nekončí. Tým mixologů z baru CottoCrudo připravil speciální duo koktejlů, které hosty navnadí na tu správnou valentýnskou notu.

Sladký může být i odpočinek v AVA Spa

Dopřejte si sladký odpočinek v luxusních lázních AVA Spa. Speciální dvouhodinová procedura pro dva, Love is Sweet, nabízí relax v páře, hýčkající aromaterapeutickou masáž a rozjasňující kosmetickou péči. Návštěvu v lázních lze zakončit odpočinkem u bazénu s krbem. Pro ničím nerušený klid je možné zarezervovat si soukromý relax v bazénu po otevírací době.

Zdroj: Tisková zpráva Four Seasons Hotel Prague

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář