Březen patří v pražském Hemingway baru rumu Plantation Stiggins' Fancy Pineapple

Březen patří v pražském Hemingway baru rumu Plantation Stiggins' Fancy Pineapple

autor: Red. foto: se svolením Warehouse #1

First choice. Legendární pražský bar má pro každý měsíc letošního roku připravený produkt, který bude ve speciální nabídce prezentovat svým hostům. V březnu je to rum Plantation Stiggins' Fancy Pineapple.

Pokud se v průběhu tohoto měsíce zastavíte v Hemingway baru, neujde vám, že pracují právě s tímto skvělým rumem. „Je to náš nový projekt. Postupně letos hosty upozorníme na několik zajímavých lahví,“ vysvětluje David Andrle ze slavného baru, hojně navštěvovaného jak českou tak zahraniční klientelou. „Máme naše klasické menu a pak je tu nabídka First choice. Je to alkohol či drink na jeho bázi, který budeme hostům nabízet v daném měsíci na prvním místě. Až do počátku dalšího měsíce.“

Hemingway tak v těchto dnech láká na speciální drinky, jejichž základem je výjimečný ananasový Plantation rum. „Venku je ještě stále trochu chladněji, nabízíme proto aperitivní koktejly na bázi tohoto rumu,“ popisuje David. Mimo to ale klidně dejte šanci třeba Daiquiri s pomerančovým sirupem, toasted almond bitters a čerstvou limetovou šťávou, zajímavý na tomto základě bude jistě i klasický Old Fashioned. Tento bar má totiž koktejly vždy vyladěné maximálně. Nebo si dejte Plantation Stiggins' Fancy Pineapple rum jen tak samotný. Pokud jej neznáte, jeho výjimečnost vás příjemně překvapí. Do konce března - v Hemingway baru - rum Plantation Stiggins' Fancy Pineapple ve vaší skleničce.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář