Nový gin Hapusa na českém trhu. Jeho původ vás příjemně překvapí

Nový gin Hapusa na českém trhu. Jeho původ vás příjemně překvapí

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Ochutnejte novinku v podobě zcela unikátního ginu, prvního svého druhu, co se původu týče. Jeho neobvyklý domov zaručí jedinečný zážitek, který musíte zažít. Hapusa gin přichází.

Pokud jste milovníkem ginu, na českém trhu je bohatá nabídka, ze které si jistě vyberete. Pokud však toužíte po něčem skutečně exkluzivním, novinka v podobě ginu Hapusa je to pravé pro vás. Tento kvalitní gin totiž pochází ze zcela neobvyklého a unikátního místa – z indických Himalájí. A ačkoli Himaláje nebývají tradičním domovem ginu, po prvním doušku budete litovat, že jste neochutnali dříve.

Hapusa gin je věrný své domovině každým coulem, neboť Hapusa znamená v indickém sanskrtu jalovec. Jalovec, který se nalézá v Himalájích, je zároveň základem tohoto ginu. Mimo to v něm najdete také semínka koriandru, kurkumu, zázvor, mandle, kardamom, mango a speciální citrus gondhoraj. Všechny tyto suroviny jsou typické pro Indii, odkud i pocházejí.

Při ochutnání vás na první doušek pošimrá borovicový les a divoké květiny, postupně se vám v ústech rozvine omamná kořeněná chuť. Tento gin si nejlépe vychutnáte ledově vychlazený.

Stačí si loknout, zavřít oči a přenést se do horké Indie, k úpatí nebeských Himalájí, kde v každém nádechu budete vnímat omamnou sílu indického koření.

Hapusa gin je nově k dostání u společnosti Premier Wines & Spirits, na webových stránkách www.1er.cz za cenu 970 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář