Neobtěžujte se stěžovat si u manažera. Drzá Karen's Diner plánuje Las Vegas pop-up

Neobtěžujte se stěžovat si u manažera. Drzá Karen's Diner plánuje Las Vegas pop-up

autor: Red. foto: Hidden Media Network Public Relations

Pokud rádi zajdete na jídlo, přitom si přejete, aby vám obsluha hodila večeři na stůl, ztrapnila vás před celou restaurací nebo se k vám jednoduše chovala hrozně, pak je tento pop-up asi pro vás.

„Náš personál je hrubý a naše chování je nulové. No tak, zeptejte se na managera... Budeme si na vás dovolovat!“ vyhrožují zákazníkům servírky Karen´s Diner.

Australská restaurace Karen, která má menu sestavené především z burgerů, míří se svým s pop-upem do Las Vegas. V restauraci Karen's Diner očekávají zákazníci "Karen", což má být urážka, která označuje především bílé ženy, které jsou vůči obsluze ponižující nebo příliš náročné. Zde se setkáte se stejným opovržením a obsluha vám spolu s jídlem naservíruje i drzost a neomalené chování. Dokonce i zákazníci, kteří jsou v pohodě a milí, mohou očekávat, že je někdo jednoduše seřve.

Pop-up se bude konat na prozatím blíže neurčeném místě na bulváru Las Vegas pouze dva dny, 7. a 8. října. Vstupenky stojí 47 dolarů na osobu a zahrnují hamburger, hranolky a nápoj - a samozřejmě příšernou obsluhu. V ceně vstupenky není zahrnuto spropitné, ale chtěli byste ho stejně nechat? Vstupenky jsou k dispozici online.

Zdroj: Eater Las Vegas

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář