Premier Wines & Spirits nově spolupracuje s toskánským vinařstvím Marchesi de Frescobaldi

Premier Wines & Spirits nově spolupracuje s toskánským vinařstvím Marchesi de Frescobaldi

Redakce Redakce foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Přední distributor alkoholických nápojů Premier Wines & Spirits rozšiřuje svou nabídku o produkci prémiového toskánského vinařství Marchesi de Frescobaldi.

Společnost Premier Wines & Spirits na český trh přináší kvalitní a exkluzivní alkoholické nápoje. Její portfolio se nyní rozrůstá o novou vinnou nabídku, kterou zaštiťuje prémiové toskánské vinařství Marchesi de Frescobaldi. Z novinek si vybere každý milovník dobrého vína. Vína Marchesi de Frescobaldi jsou ztělesněním Toskánska a všech jeho krás i vášní. Vyberte si mezi nimi svého budoucího společníka pro romantické večery o samotě i příjemné chvilky s blízkými.

Chianti Rufina Riserva je typickým vínem pro toskánskou vinařskou tradici. Pochází z vinařství Castello Nipozzano a při ochutnání vás rovnou přenese do tohoto terroiru. Chianti Rufina Riserva má zářivě rubínovou barvu a ve vůni ucítíte tóny ostružin, borůvek, černých višní a rybízové marmelády s dozvukem květů a koření. Chuť je středně plná, šťavnatá a ovocná, a přitom příjemně elegantní, s jemnou mineralitou.

Chianti Rufina Riserva Castello Nipozzano seženete na www.1er.cz za 380 Kč.

Chianti Classico pochází z vinařství Tenuta Perano a jedná se o typické chianti z vinic v Gaiole. Chianti Classico je víno jasně fialovočervené barvy se středně intenzivní vůní, které dominují tóny planých třešní, brusinek a malin. V pozadí nechybí květinový nádech a koření. Na jazyku ucítíte středně plnou, svěží a šťavnatou chuť, která je primárně ovocná s pěknou kyselinkou.

Chianti Classico Tenuta Perano můžete pořídit na www.1er.cz za 400 Kč.

Brunello di Montalcino z terroiru CastelGiocondo je jiskrné, rubínově červené víno. Má středně intenzivní vůni připomínající ostružiny, višně a borůvky, kde dále doznívají tóny černorybízového džemu, sladkého koření a tmavých květů. Při ochutnání vína Brunello di Montalcino ucítíte bohatou a elegantní plnou chuť, která je šťavnatá a nechybějí v ní tóny peckového ovoce a koření.

Novinku Brunello di Montalcino CastelGiocondo můžete koupit na www.1er.cz za 1 050 Kč.

Víno Alie Rosé je zástupcem vín z vinařství Ammiraglia. Je pojmenované podle mořské nymfy z řecké mytologie, protože přesně takové je i toto víno – smyslné a krásné. Alie Rosé je růžové víno se střední viskozitou. Po přivonění ucítíte intenzivní tóny lesních jahod, bílých květů a kůry citrusových plodů, v pozadí vás okouzlí jemný minerální nádech. Ve sklence na vás čeká středně plná chuť s příjemným dozvukem lesního ovoce, citrusů a minerálů.

Alie Rosé Ammiraglia pořídíte na www.1er.cz za 275 Kč.

Lucente je skvostným zástupcem vinařství Luce. Víno má zcela exkluzivní rubínovou barvu s vyšší viskozitou. Vůně vína Lucente je intenzivní a bohatá, s tóny černých višní, ostružin, borůvek a moruší, v pozadí vás pak nadchne lehký tón čokolády, vanilky a koření. Chuť je plnější a šťavnatá, s ovocným dozvukem.

Víno Lucente Luce koupíte na www.1er.cz za 565 Kč.

Bílé víno Pomino Bianco z vinařství kolem panství Pomino se pěstuje v nadmořské výšce až 700 metrů a je rafinovanou a elegantní směsí odrůd Chardonnay a Pinot Blanc. Má jasně slámově žlutou barvu se zelenkavými odlesky. Po přivonění vás v nose polechtají tóny zelených jablíček a hrušek, exotického ovoce, a nechybí ani bohatá květinová složka. Chuť Pomino Bianco je středně plná, přímočará a velmi osvěžující, s výraznými ovocnými tóny.

Pomino Bianco můžete pořídit na www.1er.cz za 265 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Premier Wines & Spirits

V kalendářích i v menu Trezoru Marka Fichtnera v pražské restauraci Červený Jelen neochvějně vládne jaro.
Odrůda Riesling je ve světě vína opravdovým pojmem. A právem! V Monarchu se 14. května v rámci řízené degustace zaměří na oblast Mosel.
Mattoni Grand Drink 2024 již zná svého vítěze, po jedenácti letech se jím opět stal český reprezentant. Martin Vogeltanz s koktejlem Nature před mezinárodní odbornou porotou vybojoval vítězství nad...
V pražském baru Pruts nedávno proběhlo české finále Grahamʼs Blend Series Cocktail Competition. Osm finalistů připravilo svůj originální koktejl, jehož dominantní složkou byl Grahamʼs Blend Nº5...
Více než 60 slovinských vinařů dostalo v pondělí 22. dubna jedinečnou příležitost prezentovat svá prémiová vína. Na neformálním setkání v Kaiserštejnském paláci, které se konalo pod záštitou...
Ve významné mezinárodní soutěži kvality výrobků Monde Selection Quality Awards potvrdila pálenka Baron Hildprandt Ze zralých hrušek vysokou úroveň českých ovocných destilátů i um zkušeného mistra...
Ako môže vyzerať podujatie, kde sa stretnú nadšenci kávy, kávoví odborníci a umelci na jednom mieste? V piatok 10. a v sobotu 11. mája sa otvoria brány bratislavskej Novej Cvernovky, kde sa už po...
20 ostrovních restaurací bylo nově oceněno tzv. „Bibem“ za nabídku kvalitní a cenově výhodné kuchyně.
Kávy od české pražírny výběrové kávy doubleshot dostaly nové obaly, které lépe odrážejí to, jak značka přemýšlí o své kávě.