Premier Wines & Spirits nově spolupracuje s toskánským vinařstvím Marchesi de Frescobaldi

Premier Wines & Spirits nově spolupracuje s toskánským vinařstvím Marchesi de Frescobaldi

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Přední distributor alkoholických nápojů Premier Wines & Spirits rozšiřuje svou nabídku o produkci prémiového toskánského vinařství Marchesi de Frescobaldi.

Společnost Premier Wines & Spirits na český trh přináší kvalitní a exkluzivní alkoholické nápoje. Její portfolio se nyní rozrůstá o novou vinnou nabídku, kterou zaštiťuje prémiové toskánské vinařství Marchesi de Frescobaldi. Z novinek si vybere každý milovník dobrého vína. Vína Marchesi de Frescobaldi jsou ztělesněním Toskánska a všech jeho krás i vášní. Vyberte si mezi nimi svého budoucího společníka pro romantické večery o samotě i příjemné chvilky s blízkými.

Chianti Rufina Riserva je typickým vínem pro toskánskou vinařskou tradici. Pochází z vinařství Castello Nipozzano a při ochutnání vás rovnou přenese do tohoto terroiru. Chianti Rufina Riserva má zářivě rubínovou barvu a ve vůni ucítíte tóny ostružin, borůvek, černých višní a rybízové marmelády s dozvukem květů a koření. Chuť je středně plná, šťavnatá a ovocná, a přitom příjemně elegantní, s jemnou mineralitou.

Chianti Rufina Riserva Castello Nipozzano seženete na www.1er.cz za 380 Kč.

Chianti Classico pochází z vinařství Tenuta Perano a jedná se o typické chianti z vinic v Gaiole. Chianti Classico je víno jasně fialovočervené barvy se středně intenzivní vůní, které dominují tóny planých třešní, brusinek a malin. V pozadí nechybí květinový nádech a koření. Na jazyku ucítíte středně plnou, svěží a šťavnatou chuť, která je primárně ovocná s pěknou kyselinkou.

Chianti Classico Tenuta Perano můžete pořídit na www.1er.cz za 400 Kč.

Brunello di Montalcino z terroiru CastelGiocondo je jiskrné, rubínově červené víno. Má středně intenzivní vůni připomínající ostružiny, višně a borůvky, kde dále doznívají tóny černorybízového džemu, sladkého koření a tmavých květů. Při ochutnání vína Brunello di Montalcino ucítíte bohatou a elegantní plnou chuť, která je šťavnatá a nechybějí v ní tóny peckového ovoce a koření.

Novinku Brunello di Montalcino CastelGiocondo můžete koupit na www.1er.cz za 1 050 Kč.

Víno Alie Rosé je zástupcem vín z vinařství Ammiraglia. Je pojmenované podle mořské nymfy z řecké mytologie, protože přesně takové je i toto víno – smyslné a krásné. Alie Rosé je růžové víno se střední viskozitou. Po přivonění ucítíte intenzivní tóny lesních jahod, bílých květů a kůry citrusových plodů, v pozadí vás okouzlí jemný minerální nádech. Ve sklence na vás čeká středně plná chuť s příjemným dozvukem lesního ovoce, citrusů a minerálů.

Alie Rosé Ammiraglia pořídíte na www.1er.cz za 275 Kč.

Lucente je skvostným zástupcem vinařství Luce. Víno má zcela exkluzivní rubínovou barvu s vyšší viskozitou. Vůně vína Lucente je intenzivní a bohatá, s tóny černých višní, ostružin, borůvek a moruší, v pozadí vás pak nadchne lehký tón čokolády, vanilky a koření. Chuť je plnější a šťavnatá, s ovocným dozvukem.

Víno Lucente Luce koupíte na www.1er.cz za 565 Kč.

Bílé víno Pomino Bianco z vinařství kolem panství Pomino se pěstuje v nadmořské výšce až 700 metrů a je rafinovanou a elegantní směsí odrůd Chardonnay a Pinot Blanc. Má jasně slámově žlutou barvu se zelenkavými odlesky. Po přivonění vás v nose polechtají tóny zelených jablíček a hrušek, exotického ovoce, a nechybí ani bohatá květinová složka. Chuť Pomino Bianco je středně plná, přímočará a velmi osvěžující, s výraznými ovocnými tóny.

Pomino Bianco můžete pořídit na www.1er.cz za 265 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Premier Wines & Spirits

Milovníci ovocných destilátů a vyznavači tradičního řemesla mají důvod k oslavě. Společnost RUDOLF JELÍNEK právě uvedla na trh hned čtyři nové limitované sadařské produkty. Ovoce, použité pro jejich...
Dvoudenní akce se ve slovenských Piešťanoch uskuteční už za pár dní. Na pódiu se objeví slovenská kuchařská špička, ale třeba i Rastislav Kasár, vítěz loňského finále londýnské Coffee Masters a...
Mixéry se řadí k základním kamenům každého baru, jsou totiž nedílnou součástí koktejlových hitů i léty ověřených klasik. A proto je vždy vybírejte poctivě a zaměřte se na kvalitu. Tu nabídne třeba...
Pojem pravý český česnek dostává nový rozměr. Velkoobchod makro ČR pro své zákazníky z řad českých restaurací zařadil do sortimentu v rámci Iniciativy České pole novinku.
Většina Italů si užívá výhled na moře s ginem a tonikem s přidáním plátku čerstvě utrženého citronu, pomeranče nebo grapefruitu. Super-prémiové giny Malfy jsou ztělesněním té pravé Itálie. Právě...
Brunche jsou všeobecně osvědčená záležitost. V pražské restauraci The Artisan bude na hosty čekat vždy více než 45 chodů a suroviny českých farmářů.
Oblíbený gin přímo ze srdce naší země se nově představuje v unikátní příchuti kopřivy. Novinka je zároveň limitkou, je to originalita v každém loku. Voňavý a chutný Bohemian svět v krásné lahvi.
Flor de Caña, proslulý rum z Nikaraguy, se těší celosvětové oblibě. Jeho milovníci z oboru se nyní mohou zúčastnit soutěže, během které budou mít jedinečnou příležitost: zaregistrovat do konce léta...
Plzeňský Prazdroj výrazně akceleroval svůj program Fresh Outlet zaměřený na vylepšování exteriérů hospod a restaurací, do kterých dodává pivo. V posledním roce s ním zamířil i do menších měst a na...