Ještě dnes se můžete přihlásit do soutěže s Flor de Caña a vyhrát 10 tisíc amerických dolarů

Ještě dnes se můžete přihlásit do soutěže s Flor de Caña a vyhrát 10 tisíc amerických dolarů

Flor de Caña, proslulý rum z Nikaraguy, se těší celosvětové oblibě. Jeho milovníci z oboru se nyní mohou zúčastnit soutěže, během které budou mít jedinečnou příležitost: zaregistrovat do konce léta svůj signature koktejl s tímto rumem a získat tak šanci vyhrát úžasnou cenu.  

Pokud jste barmanem a máte slabost pro rum Flor de Caña, je tato soutěž tím pravým pro vás. Soutěžící v této soutěži totiž mají možnost registrovat do 1. 9. jeden ze svých nejlepších koktejlů, který obsahuje právě Flor de Cañu a zúčastnit se tak soutěže o nejlepší udržitelný drink.

Všechny přihlášky musí být podány profesionály s odborným zázemím v oboru, neboť drink se musí v „domovském“ baru každého soutěžícího po dobu minimálně jednoho měsíce nabízet a náležitě i propagovat na sociálních sítích. Každý také může registrovat pouze jeden koktejl. Mezi další podmínky patří například trvalé bydliště v ČR nebo schopnost plynně se dohovořit anglicky.

Angličtina se vám totiž bude hodit v případě, že vás globální komise vybere do lokálního finále. Pokud totiž zvítězíte i v tomto kole (kde budete kromě původního drinku představovat ještě druhý drink), získáte 20 000 Kč a dvě letenky do Nikaraguy, kde se bude konat globální finále. Globální vítěz získá 10 tisíc amerických dolarů.

Soutěžní koktejl musí obsahovat Flor de Caña Rum 12 years (minimálně 45 ml) a maximálně 5 dalších ingrediencí (a to včetně garnishe). Jeho příprava nesmí zabrat více než 7 minut a samozřejmostí jsou fair trade certifikované ingredience. Servírování je čistě na fantazii soutěžícího.

Kompletní pravidla a bližší informace o podmínkách soutěže můžete nalézt na https://www.flordecanachallenge.com/terms-and-conditions. A pokud si nejste čímkoli jistí, můžete se také obrátit na lokálního Brand Ambassadora značky Flor de Caña, Pavla Weisse z Premier Wines & Spirits (tel: +420 731 730 622, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Milovníci ovocných destilátů a vyznavači tradičního řemesla mají důvod k oslavě. Společnost RUDOLF JELÍNEK právě uvedla na trh hned čtyři nové limitované sadařské produkty. Ovoce, použité pro jejich...
Dvoudenní akce se ve slovenských Piešťanoch uskuteční už za pár dní. Na pódiu se objeví slovenská kuchařská špička, ale třeba i Rastislav Kasár, vítěz loňského finále londýnské Coffee Masters a...
Mixéry se řadí k základním kamenům každého baru, jsou totiž nedílnou součástí koktejlových hitů i léty ověřených klasik. A proto je vždy vybírejte poctivě a zaměřte se na kvalitu. Tu nabídne třeba...
Pojem pravý český česnek dostává nový rozměr. Velkoobchod makro ČR pro své zákazníky z řad českých restaurací zařadil do sortimentu v rámci Iniciativy České pole novinku.
Většina Italů si užívá výhled na moře s ginem a tonikem s přidáním plátku čerstvě utrženého citronu, pomeranče nebo grapefruitu. Super-prémiové giny Malfy jsou ztělesněním té pravé Itálie. Právě...
Brunche jsou všeobecně osvědčená záležitost. V pražské restauraci The Artisan bude na hosty čekat vždy více než 45 chodů a suroviny českých farmářů.
Oblíbený gin přímo ze srdce naší země se nově představuje v unikátní příchuti kopřivy. Novinka je zároveň limitkou, je to originalita v každém loku. Voňavý a chutný Bohemian svět v krásné lahvi.
Flor de Caña, proslulý rum z Nikaraguy, se těší celosvětové oblibě. Jeho milovníci z oboru se nyní mohou zúčastnit soutěže, během které budou mít jedinečnou příležitost: zaregistrovat do konce léta...
Plzeňský Prazdroj výrazně akceleroval svůj program Fresh Outlet zaměřený na vylepšování exteriérů hospod a restaurací, do kterých dodává pivo. V posledním roce s ním zamířil i do menších měst a na...