Fever-Tree rozšířila nabídku o nové zázvorové pivo. Blood Orange Ginger Beer má skvělý balanc a pikantní chutě

Fever-Tree rozšířila nabídku o nové zázvorové pivo. Blood Orange Ginger Beer má skvělý balanc a pikantní chutě

autor: Red. foto: se svolením Ultra Premium Brands

Krvavé pomeranče pro tento mixer pocházejí z Itálie, jsou dokonale vyzrálé, sklízené od prosince do března, aby získaly svou charakteristickou červenou barvu a osobitou sladkost.

Prémiová značka nealkoholických mixerů, Fever-Tree, představila novinku - zázvorové pivo vyrobené ze tří druhů zázvoru z Cochinu, Nigérie a Pobřeží slonoviny, smíchané s pikantní chutí červených pomerančů z Itálie. Právě pomeranče dodávají tomuto ochucenému zázvorovému pivu jasnou a dobře zakulacenou chuť se šťavnatým závěrem, který přináší úžasnou rovnováhu.

Blood Orange Ginger Beer není nijak zvlášť sladké zázvorové pivo a je speciálně vyrobeno pro míchání s vodkou, rumem nebo tequilou, stejně tak lahodné je i při samostatné konzumaci jako čistý nealkoholický nápoj. Navíc, protože je slazeno ovocnými cukry, se může tento mixer pochlubit o 57 procent méně kaloriemi než Fever Tree Ginger Beer.

Značka Fever-Tree byla průkopníkem kategorie prémiových mixerů. Vše začalo v roce 2003, kdy se potkali její budoucí spolumajitelé, Charles Rolls a Tim Warrilow. Velmi rychle se shodli, že tonik a širší kategorie prémiových nealkoholických mixerů potřebují prémiovou nabídku, která by míchaným nápojům vrátila patřičnou kvalitu. A rozhodli se takový produkt vyrobit. Jejich zcela odlišný pohled na věc, který se zakládá především na kvalitních surovinách, znamenal, že i cesta k finálnímu produktu se ubírala úplně jiným směrem.

Aby našli ty nejkvalitnější ingredience, Charles a Tim se nejdřív ponořili do historických knih a následně na patnáctiměsíční cestu po odlehlých částech světa. V roce 2005 uvedli na trh svůj první produkt, Premium Indian Tonic Water. Od té doby představili řadu dalších, všechny z nich se ale drží původních hodnot - mimořádná kvalita a 100% přírodní složení, žádná přidaná umělá barviva, sladidla či konzervanty.

Značku Fever-Tree na český trh dodává společnost Ultra Premium Brands.

Zdroj: Fever-Tree a Ultra Premium Brands

Nejlepší skotské whisky se spojily a vytvořily vzácné sběratelské portfolio inspirované zeměmi z celého světa. Vzniklé portfolio potěší nejen sběratele a milovníky kvalitních whisky, ale i všechny...
Prestižní žebříček byl vyhlášen na akci v Paříži 12. listopadu. Jmenovány byly bary ze 122 měst v 53 různých zemích světa. Austrálie zamíchala kartami, výborně si vede asijská metropole Hongkong.
Během celého prosince a také kolem Vánoc čekají na hosty hotelu Prague Marriott a restaurace The Artisan nabité brunche s lokálními produkty, slavnostní večeře i party na konci roku.
The Artisan Bar představuje novou knihu signature koktejlů, která chce hosty vzít na nevšední cestu po chuťových zákoutích Česka. Přírodou inspirovaný koncept se má stát ojedinělým zážitkem.
Na konceptu značky se mimo jiné podílel Zdeněk Kaštánek, výrazná osobnost české i světové barmanské scény.
Poháněna vášní pěti generací Maestros Roneros a více než 135 lety mistrovství ve výrobě rumu, dominikánská značka ultra-prémiových rumů Brugal nyní představuje první edici limitované série rumů,...
Známý slovenský šéfkuchař, Head Chef vídeňského podniku Das LOFT Restaurant, Bar & Lounge a vítěz slovenského kola Bocuse d’Or 2021, Peter Duranský, bude hostovat v piešťanské pětihvězdě.
Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism mění vedení. Novým ředitelem bude od 1. listopadu 2023 na základě výběrového řízení dosavadní ředitel marketingu a zahraničních zastoupení František...
V interiéru nejrozkvetlejší restaurace PRU58 v pražských Holešovicích představila své nové večerní menu. Stojí za ním executive chef a majitel v jedné osobě Štěpán Návrat a tamní nový šéfkuchař...