Ron Santiago de Cuba nabízí svůj 20letý rum

Ron Santiago de Cuba nabízí svůj 20letý rum

Redakce Redakce foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Kubánská značka rumu uvádí na trh svůj exkluzivní 20letý rum Extra Añejo, který je výsledkem výběru pouze z malého množství sudů v jedné z nejstarších výroben na Kubě. Pro Česko bylo uvolněno pouze 180 lahví.

Rumy Ron Santiago de Cuba patří mezi nejkvalitnější destiláty této kategorie na trhu a skvěle se hodí pro jakoukoliv příležitost – z obyčejného dne udělají degustační zážitek a sváteční momenty povznesou na nezapomenutelnou úroveň. Luxusní dvacetiletá edice této ikonické značky, která je znovu uvedena na trh, nabízí jedinečnou možnost poznat jeden z nejstarších kubánských třtinových destilátů.

Díky zrání v sudech z bílého dubu známých pro své skvělé aromatické vlastnosti je rum Ron Santiago de Cuba 20-Year-Old Extra Añejo Gran Reserva nositelem kombinace ovocných vůní a okouzluje svým vynikajícím vyváženým aromatickým profilem. Na patře působí robustně a hladce, s harmonickou rovnováhou mezi sladkostí a suchostí, na jazyku ucítíte chuť kávy, kakaa a čokolády. Závěr naplní vaše chuťové pohárky tóny černého kakaa, kávy s podkresem dubu a koření s karamelem.

Vyzrálý rumový blend je oslavou města Santiago de Cuba, kolébky světlého kubánského rumu, a skládá hold kultuře tohoto regionu, hudbě jeho ulic a vytříbenému umění výroby zdejšího rumu. Nová láhev, která odráží drsný a zároveň rafinovaný luxus Kuby, je opatřena ilustracemi s vyobrazením právě druhého největšího kubánského města.

Jako všechny varianty z portfolia značky Ron Santiago de Cuba je i tento 20letý rum vyráběn dle přísných kubánských zákonů a předpisů a platí, že na etiketě je uveden pouze nejmladší rum použitý ve směsi.

Ron Santiago de Cuba 20-Year-Old Extra Añejo Gran Reserva si nejlépe vychutnáte během klidných chvil po večeři, buď samotný, nebo s ledem ve sklenici na Old Fashioned nebo koňak. Pořídíte na stránkách Premier Wines & Spirits za 5 241 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Nadace Tales of The Cocktail v minulém týdnu představila bary zařazené do letošní Spirited Awards® 2024 Regional Top 10 Honorees. Vyhledávaný bratislavský bar opět dokázal, že patří mezi evropskou...
Už tento týden - 23. dubna máte jedinečnou příležitost ochutnat nejslavnější a pro mnohé i nejlepší vinařství apelace Cornas ze severní Rhony, Thierry Allemand. Ačkoliv Thierry Allemand je ve světě...
Pokiaľ milujete kávu, a radi objavujete jej chute a vône, poteší vás široká škála kávových vystavovateľov z celého Slovenska. Na koho sa môžete tešiť?
Milovníci bublinek se mohou těšit na blížící se Mezinárodní den cavy, který připadá na 23. dubna. A jak lépe oslavit takový den než s novinkou od ikonické značky katalánských šumivých vín Codorníu,...
Cenu převzal ředitel nákupu makro ČR Jan Jindra, který stál u zrodu celého projektu. „České pole má za cíl rozvíjet pěstování a chov tradičních kvalitních produktů českého zemědělství a podporovat...
Skvělá volba pro přicházející teplé měsíce se výborně kombinuje s citronovou limonádou nebo tonikem a nabízí tak ideální základ pro osvěžující koktejly nadcházející sezóny.
Až do 19. června 2024 se mohou mladí kuchaři, včetně zástupců z Česka, přihlásit do celosvětové renomované soutěže S. Pellegrino Young Chef Academy a představit pokrm, který vyjadřuje jejich...
Nepřehlédnutelná proměna obalů, v nichž káva míří za zákazníky, a také rozhodnutí podělit se o cenné know-how v unikátním online kurzu Kavárenská akademie. Právě tyto dárky provázejí aktuální 10....
Restaurace Triton zve na vzrušující cestu časem a v rámci jarního menu představuje s největší pravděpodobností první pokrm v Praze vytvořený s pomocí umělé inteligence.