Radek Kašpárek zahájil spolupráci s Bagel Lounge

Radek Kašpárek zahájil spolupráci s Bagel Lounge

autor: Red. foto: Archiv restaurace

Síť restaurací Bagel Lounge se domluvila na spolupráci s několikanásobným obhájcem michelinské hvězdy a spolumajitelem luxusní pražské restaurace Field, Radkem Kašpárkem.

Radek tak doplňuje řadu špičkových profesionálů v oboru gastronomie, kteří s restaurací úzce spolupracují. Pro podzimní a zimní sezónu svým jménem podepisuje recepty na tři bagely, které vytvořil pro všechny milovníky chlebových dobrot.

V gastronomickém světě je Radek Kašpárek hvězda. Svou kuchyni prezentuje především moderními trendy, dynamikou a kvalitou surovin. Stejně tak je tomu i u Bagel Lounge, která se specializuje na širokou nabídku domácích ručně vyrobených bagelů a podle nestranného hodnocení Tripadvisoru patří mezi nejoblíbenější gastro podniky v Karlových Varech, v Chebu i Františkových Lázních.

„Věříme, že i díky skvělým receptům Radka Kašpárka se nám podaří pokračovat v naší snaze poskytovat hostům jedinečný gastronomický zážitek,“ říká Kristýna Gabalcová, manažerka komunikace sítě Bagel Lounge, a dodává: „Těsto na bagely si pečeme přímo sami, nebo spolupracujeme s kuchaři oceněnými michelinskou hvězdou. Každý bagel je ručně dělaný unikát.“ Sám Radek dodává, že nevytvářel žádný složitý koncept. Jeho hlavní myšlenkou bylo vytvořit tři skvělé bagely, pod které se chtěl podepsat.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář