MANIFEST

MANIFEST

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Manifest si vás získá svou výraznou povahou. Manifest přeci staví na zavedeném produkčním rodokmenu klasického Jägermeisteru.

V jeho jádru leží elixír Jägermeister, který se skládá ze čtyř macerací. Aby byla zajištěna plná harmonie elixíru, je skladován přibližně rok v charakteristických dubových sudech Jägermeister. K vytvoření Manifestu je přidána pátá macerace, která dokonale doplňuje chuť a doplňuje její výrazné stárnoucí aroma.

Pšeničný destilát, který se získává z celozrnného zrna, tvoří základní destilát Jägermeister Manifest. Destilát je charakteristický svou vynikající pšeničnou chutí. Další aromatizace probíhá během 15 měsíců skladování v opečených miniaturních sudech z německého a amerického dubového dřeva. Tím se do destilátu vlévá kytice dřevěných sudů - což dodává jemnou, ale výraznou notu. Základní destilát je nezbytný k extrakci plné vůně další macerace a dodává finální dotek rafinace těsně před procesem plnění do lahví.

Na rozdíl od elixíru se během páté macerace používá větší množství bylin i rostlinných složek a macerát se extrahuje pšeničným destilátem. Výsledný plně zaokrouhlený macerát doplňuje výrazné skladovací aroma. V chuti mu dominuje pšeničná příchuť spojená s vůněmi dřeva a procesu stárnutí spolu s novým nádechem ovoce.

Množství bylin použitých při výrobě Jägermeister Manifest je dalším důkazem jeho jedinečnosti: Zážitek z chuti Manifest je vylepšen použitím 2,5krát více bylin než v klasickém Jägermeisteru. Koneckonců, to je přesně to, po čem šli naši mistři palírny při vytváření Manifest: Jedinečně intenzivní chuťový zážitek.

Manifest a Jägermeister sdílející stejné kořeny výroby jsou úzce propojeni. Neuvěřitelně složitý výrobní proces a následné stárnutí v dubových sudech pevně zakládá Manifest jako prémiový doplněk portfolia Jägermeister.  Elixír vyrobený ze čtyř macerací, následovaný pátou macerací (zaokrouhlením a zdokonalením chuti Manifestu).  Větší výběr rostlinných ingrediencí (56+). Jedinečně intenzivní chuť díky 2,5krát více bylin.  Použití pšeničného destilátu uloženého v opečených miniaturních sudech z dubového dřeva k vytvoření nových chuťových vjemů.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář