Severočeské Lagarto reaguje na aktuální situaci

Severočeské Lagarto reaguje na aktuální situaci

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Restaurační pobočka severočeské sítě Lagarto přichází s novinkou, která v zdejším kraji nemá obdobu.

Fine dining s sebou

Fine dining ve stylové černé krabičce. Kuchařský um Romana Čaníka je nevídaný a nyní překročil svůj stín a zabalil kvalitně své nové menu. Nejenže pokrmy vypadají v krabičce skvěle, ale také výborně chutnají.

Jídlo s sebou u okénka nebo přes Damejidlo.cz funguje od oběda po večeři. Polední menu se mění každý týden dle surovinového vzezření a je k dostání po celý den! Vymazlené večerní menu, vyzvednuté či dovážené od 15 hodin, má své hvězdy. Určitě lze jmenovat Burger – hovězí maso, cheddar, jus, majonéza z pražené hořčice, kvašák, salát, slanina a hranolky za 295 korun nebo Vepřová panenka, černý kořen, houby, perlové cibule, jus, hořčice za 285 korun. Každý týden je také Chef Special za super cenu. V nadcházejícím týdnu je to Hovězí flank steak, brokolice, grenaille, miso, jus za 325 korun.

Elegance, kvalita a zážitková gastronomie v pohodlí domova. Stačí si dojít nebo virtuálně objednat.

Sladké okénko

Kavárny utichly, číšníci zmizeli, ale to není důvod neosladit si život. Kavárny Lagarto v Chomutově, Mostě a Teplicích ve všech svých provozech mají otevřené sladké okénko, kde nabízejí své signature dezerty a nejlepší kávu praženou na míru.

Zajímavou zprávou pro klienty je snížení ceny o 25 %. Proč? Důvod je jednoduchý, tým Lagarto si uvědomuje, že i když jejich produkty jsou stále kvalitativně na výši, nemohou svým hostům poskytnout servis, který by gastronomický zážitek posunul zase o příčku výše. „Proto jsme se rozhodli snížit cenu pro osobní odběr. Stále svým hostům u okénka předvedeme maximum, to slibuji. Jsme dojatí, jaký zájem naši věrní hosté vůči nám v těchto dnes prokazují. Jsme tu pro všechny Lagarto nadšence a náš zápal neuhasíná, naopak,“ dodává majitel Jan Hawelka.

Dále všechny kavárny rozvážejí téměř po celém severočeském kraji přes Damejidlo.cz, zde ale snížení ceny neplatí. Lagarto neusíná, ale peče a praží o sto šest!

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář