The Lovers Rum – sáhněte pro svou tarotovou kartu

The Lovers Rum – sáhněte pro svou tarotovou kartu

autor: Red. foto: Archiv společnosti

David Cordoba, známý též jako Mr. Daiquiri, přední barmanská osobnost v Latinské Americe, má na triku nový počin – The Lovers Rum. V České republice si jej nově do svého portfolia zalistoval distributor Fenix Drinks.

The Lovers Rum se pyšní blendem několika rumů s osobitým charakterem, stylem, chutí i původem. Pokud bychom tento blend chtěli rozklíčovat, dostaneme se na Barbados, který výslednému rumu propůjčil tóny opečených ořechů či banánů, Dominikánská republika přidala vanilku a pečený kokos, Nikaragua přispěla třeba silněji praženou kávou a čokoládovými tóny, Guatemala kořením a banány a Panama se pod to podepsala například kouřem dubového dřeva v kombinaci s vanilkou a tmavou čokoládou. To vše dává dohromady skutečně originální výsledek – The Lovers Rum. Najdete jej nově v portfoliu společnosti Fenix Drinks.

Samozřejmě, Mr. Daiquiri se nezapřel a blend je stoprocentně vhodný právě pro tento koktejl. Ovšem nezadá si ani jako báze další klasických či signature koktejlů. Může být příjemným společníkem i v rámci samostatného pití v nenamíchané formě.

„Náš blend má počáteční vůni zralého tropického ovoce, následovanou jemnou chutí, ve které kombinuje ovocné, sladké a pepřové tóny se suchostí a elegantními tříslovinami. To vše dohromady doslova svádí vaše chuťové buňky, takže budete chtít víc,“ míní David Cordoba.

Šikovná, dobře uchopitelná láhev je zdobená etiketou s vyobrazením tarotové karty a dalších cool ilustrací. Výrobci se dušují, že „co blend, to jiná karta". Vznikne tak zajímavá a časem možná i sběratelská řada rumů, které budou mít rumovému světu rozhodně co říct.

The Lovers Rum uvádí jako zemi původu Nizozemí, stáří minimálně 2,5 – 3 roky, alkohol 43 %. Jeho barva je přirozená, krásně nazlátlá, nejsou do něj přidána žádná aditiva a rum není filtrovaný.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář