Limitovaná edice prémiové slivovice Bernard Mahler Slivovitz

Limitovaná edice prémiové slivovice Bernard Mahler Slivovitz

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Za několik málo dní přijde na trh unikátní destilát s působivým designem a zajímavým blendem. Prémiové kosher slivovice Bernard Mahler Slivovitz se vyrobilo přesně 1861 kusů.

Příběh tohoto destilátu začal už v době, kdy otec slavného skladatele Gustava Mahlera, Bernhard Mahler, získal od radnice v Jihlavě licenci na výrobu alkoholu. Psal se rok 1861 a on si začal plnit svůj sen o výrobě destilátů nejvyšší kvality. Jeho potomci v tomto snu a odkazu se ctí pokračují. Proto v roce 2011, při příležitosti 150. výročí založení pálenice Bernharda Mahlera, spojili síly s tradičním výrobcem slivovice společností RUDOLF JELÍNEK a zahájili přípravy unikátního projektu.

Po důkladném přechutnání nakonec pro pálenku zvolili kupáž odrůd Stanley, Presenta a švestka domácí. Jednotlivé slivovice smíchali, toto cuvveé nechali čtvrt roku odležet a poté naplnili do celkem pěti sudů, ve kterých předtím také zrála kosher slivovice.

"Letos jsme konečně s aromatickým i chuťovým profilem spokojení, a protože bychom si rádi tento rok pamatovali i z jiných důvodů, než je celosvětová pandemie, představujeme tuto novinku. Máme radost, že se povedlo, a tato devítiletá kosher slivovice je tak do detailu vyladěná, že je nejlepší světovou kosher produkcí" říkají iniciátoři projektu.

Z celkového objemu zůstává aktuálně k předprodeji cca 900 láhví. Ke každé láhvi je přiložený ručně signovaný certifikát autenticity produktu.

Od 12. prosince bude možné zakoupit láhev v Praze po domluvě s Aaronem Günsbergerem.

Od 14. prosince bude láhev k dispozici na e-shopu R. JELÍNEK.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář