Vychutnejte si zimní večery s portským vínem

Vychutnejte si zimní večery s portským vínem

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Vychutnejte si portugalský skvost ze sluncem zalitých vinic pro ty nejhezčí momenty. Portské víno skvěle doplní i slavnostní stůl.

Doplňte příjemnou pohodu chladných zimních večerů přípitkem portským vínem z vinařství Graham’s. Dlouhá historie tohoto vinařství se promítá do kvality jednotlivých vín a doplní váš stůl o skvělý aperitiv, digestiv či svěží drink.

Užijte si dlouhé chladné zimní večery s vinným skvostem – portským vínem Graham’s. Tradice obchodování s vínem rodinné firmy Symington, pod kterou vinařství Graham’s patří, sahá až do počátků 17. století. Letité zkušenosti se podepisují nejen na šetrném a pečlivě dodržovaném výrobním procesu pro dosažení co nejlepší kvality portského vína, ale také na vlastnictví unikátních úrodných vinic v portugalských vinařských oblastech. Prvotřídní kvalitu portských vín si můžete vychutnat jako aperitiv před jídlem či jako skvělý digestiv. Kromě kvality dbá rodinná společnost Symington také na životní prostředí, za což si vysloužila ocenění B Corp pro udržitelné společnosti.

Graham’s Port Wine Fine Tawny

Vychutnejte si plné portské červené víno Graham’s Port Wine Fine Tawny. Velká intenzita buketu spolu s výrazným charakterem se ve víně vyznačuje střední komplexností, dochutí a aroma. Okouzlující tmavá barva doplňuje sladší chuť vína s menší ovocností. Toto portské víno se perfektně hodí na slavnostní stůl či na posezení s přáteli. Podávejte je při teplotě 18 stupňů a ideálně v kombinaci s kvalitními sýry.

Graham’s Port Wine Ruby Six Grapes Reserve

Lahodná kombinace vybraných hroznů z těch nejlepších vinic dala vzniknout lahodnému portskému vínu Graham’s Port Wine Ruby Six Grapes Reserve. Perfektně vyváženou chuť ocení i vybíraví milovníci vintage port. Víno Six Grapes vás okouzlí svou oranžovohnědou až tmavočervenou barvou a bohatým aroma, ve kterém se snoubí zralé třešně a švestky. Dlouhý závěr skvěle zakončuje vyváženou strukturu vína.

Graham’s Port Wine Tawny 10 Years Old

Oblíbené, komplexně vyvážené portské víno Graham’s Port Wine Tawny 10 Years Old je díky balení v elegantní tubě vhodné také jako dárek. Bohaté ovocné tóny sladké chuti jsou završeny dlouhým závěrem. Díky staření a vybrané kombinaci těch nejlepších hroznů nabízí perfektně vyváženou chuť. Víno je vhodné pro jedinečné příležitosti. Skvěle se hodí k dezertům, jako je jablečný koláč se skořicí nebo mandlový dort.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář